Pavouci z vesmíru (2010)

Neurazilo mě to,konec byl docela fajn.Matrixodenonezávislostitransformersák.

Tři dny ke svobodě (2010)

Moc hezká hudba a vůbec celkově nadprůměrný film.Lepší 4 hvězdy.

Varieté (2010)

Takhle jsem si ten film nepředstavoval.Trapný skladby,trapnej děj a ta neuvěřitelná reklama na vyhaslou Cher.Jo a Christina taky neumí hrát.

Proměna (2009)

Asi jsem trochu mimo s názory,že se tento film podobal,nebo že se snažil,aby se podobal nějákému filmu od Lynche.Absolutně nesrovnatelné.Předvídatelný závěr,hlavně trapný závěr,každé herečce jednu hvězdu,to je celé.

Cizinec (2010)

Takový nemastný neslaný,hlavní hrdinové taky neměli příležitost ukázat své herecké umění,prostě průměr.

127 hodin (2010)

Kamera super,film více méně čekání,takže dobrý,nechci to ani rozebírat,prostě dobrý.Jo a pěknej hereckej víkon.

Vražedná stěna (2008)

Nádherná scenérie,kvalitně odvedená práce.Zas po dlouhé době jeden z lepších německých filmů.

Neopouštěj mě (2010)

Určitým způsobem mě film velmi zasáhl.Možná to byla ta směs pocitů v průběhu celého filmu.Film pomalu plyne,ale zavrtává se hluboko pod kůži.Některé záběry mě až rozčílily,třeba když pacientka zemřela a doktoři,aniž by ji zašili,odcházejí a jí z rány vytéká krev,hodně hustá scéna,nebo když jde pacient na třetí operaci a doktoři s ním zacházejí jak z kusem hovězího,taky drsný.Pěkný film.

Rychlejší (2010)

Moc mě to nebavilo.Nuda.Rockův slabší film.