$#*! My Dad Says (2010) (seriál)

Sitcom, který stojí na Williamovi Shatnerovi a jeho sarkastických hláškách, kterých je v každé epizodě až dost a každý si najde tu svou oblíbenou, ne-li hned několik. Při prvních pár dílech mě seriál jen jakž takž pobavil, ale nyní mám za sebou 18 dílů a Shatner se stal mou závislostí, ten chlap je bezvadnej komik. Vcelku průměrný sitcom, avšak s nadprůměrným Shatnerem alias Edem Goodsonem, který pobaví už jen tím, že sedí ve svém křesle, nonstop ve své rybařské vestě a kritizuje vše a všechny kolem, nehledě na jeho dokonalej náznak úsměvu, to jdu do kolen. Jináč Bonnie jsem si po několika dílech oblíbila víc než oba Edovo synátory a jak to tak ostatně vypadá, nejen to máme s Edem společné. Nemůžu se dočkat dalších dílů.

$9.99 (2008)

Pěkně zpracované drama, na které byla radost se dívat. Když už mě bavila méně nějaká ta scénka, animace to dorovnala a naopak. Všechno doplňuje parádní soundtrack. Melodie v pozadí filmu mě vyloženě nabíjely energií. Několikrát jsem se nachytala, jak se u filmu přiblble usmívám. Jo a taky jsem kdysi mívala jedno prasátko, které mi bylo líto rozbít :-) 70%

About Cherry (2012)

Jak se zrovna netočilo porno, nebo se tam alespoň nemihotala Heather Graham, bezostyšně jsem se nudila.

Abraham Lincoln: Lovec upírů (2012)

Tak kolem Lincolna jsem chodila poměrně dlouho, jelikož nemusím ani upíry, ani filmy odehrávající se v době bez technologií, nehledě na špatné recenze a nezajímavé plakáty. Nulové očekávání se tentokrát vyplatilo, kydlič upírů je totiž poměrně zábavnej popcorn a já byla sama překvapená jak moc mě to baví sledovat. Bavila jsem se o něco víc než u Lovců čarodějnic. 3D taky nebylo k zahození, nevytrhlo, ale úrovní na tom bylo dost podobně jako film samotný, působilo zábavně a sem tam i mile potěšilo. Do stříbrného hodnocení nechybělo mnoho, první hodinu jsem o něm dost uvažovala, bohužel přebujele akční závěry nemusím. Film 70%, 3D 60%

Adam Devine: Best Time of Our Lives (2019) (pořad)

Devineho mám ráda, ale jeho styl stand upu mi nesedl, hlavně mě iritovalo jeho věčné podlamování kolen a rozhazování nohama, musela jsem si zagooglit, zda netrpí nějakými tiky, ne netrpí, má to být součást vtipu, stejně tak ukončování vtipů hláškou stupid, ano to je stupid. Žádná historka mi pořádně neutkvěla, po hodině už si nevybavím jediný dobrý vtip, jen to křečovité vystupování. Bylo mi jasné, že to Louis C.K. nebude, ale příště si s tebou, Adame, radši pustím nějakou další romantickou komedii, v těch ti to jde víc.

A Fantastic Fear of Everything (2012)

Hodně rozporuplný film, one man show Simona Pegga. Dokavaď běhá ve slípkách, zívám, nudím se a vůbec nevím, co si myslet, nic mě neosloví, snad jen sušení prádla, nebo vizuální stránka celého filmu, jakmile oblékne kabát a vyběhne do prádelny, nestačím se divit a sem tam se i pousměju. Pořád mi ale zůstává jen vizuálně zajímavá podivnost, jejíž hlavní hrdina je prostě paranoidní magor, kterého chcete spíš profackovat, než že byste se s ním smáli. 40%

Aféra (2014) (seriál)

Romantika bez špetky překvapení, nějak nechápu to nadšení, uvidíme s další sérií, ale ta první opravdu není nic objevného, co by už nebylo natočeno mnohokrát. 50%

Ahoj, Blondýnko (2012)

Zaměřit se více na dospívání obou žen, bylo by to lepší, takhle mi na film zůstane vzpomínka jen v podobě bezostyšné nudy, od jejíhož sledování ještě ke všemu odváděla pozornost šílená mezera mezi zuby. Kdosizrosy - naprostej souhlas s komentem. 30%

Aladin (2019)

Zmodernizovaných příběh, skoro jak vystřižený ze severních Čech, o bujarém Ferovi, který díky čorkám věčnou lásku a slávu najde. Obohacený o křečovité písničky, kterých je tu víc jak na kdejakém koncertě, a Willa, který by proti Avatarům i Šmoulům v pohodě vyhrál Mr.Blueverse. A taky je tím jediným, kvůli čemu na hraného Aladina ve třiceti vůbec koukat.