Horizont události (1997)

Do plného počtu zbývá pár drobností, presto skvělá podívaná, hlavně druhá polovina filmu neskutečný nářez.

Dech života (1987)

Příjemná změna oproti Moorovi, ale pořád je to takový průměr, akce, lotr i bondgirl, která chvílemi byla dost otravná, ale příjemné je, že se tvůrci vrátili k Astonu Martinu :-)

Vyhlídka na vraždu (1985)

Jak se s Moorem začalo, tak se tak i skončilo, slabé to dílo, Walken mi neseděl, svalnata černoška jak by smet. Snad poprvé mi nesmírně iritovala bondgirl, ta byla přímo na střelu, trochu jde vyzdvihnout naháněčka na koních, jinak asi nic, Sir Roger Moore to měl zabalit už dřív..

Chobotnička (1983)

Průměrná bondovka s čím dal tim víc starším Moorem, akce ušla, záporaci nezajímavý a závěrečná akce trapná, ale uteklo to v pohodě.

Sedm statečných (2016)

Super pořádná přestřelka, dlouho tady nebyl takový westerník, škoda, že to tady má takové hodnocení, co jsem chtěl to jsem dostal mírou vrchovatou :-)

Jen pro tvé oči (1981)

Trochu vážněji a hned je to lepší, sice Moore už je starší, ale tady byl fajn. Konečně nějaký záporák co nechce jen tak zničit svět a honička na lyžích je na jiné úrovní než ta v Agent, co mě miloval, bondgirl pěkná a Lotus parádní.

Moonraker (1979)

Musím uznat, že mě to překvapilo, děj měl rychlý spád, akce v pohodě a část odehrávající se ve vesmíru nebyla rušivá, ba naopak :-)

Marvel's Luke Cage (2016) (seriál)

Do pátého-šestého dílu super, ale pak strmý sešup kvality, desátý díl jsem se ani nedodíval...