Amazing Spider-Man 2 (2014)

lepší než jednička, dobrá akce a pěkná romantická dějová linka

Město divů (2012) (seriál)

Skvělá retro gangsterka z prosluněné Miami s démonickým Dannym Hustonem. (80%)

Já, Frankenstein (2014)

Strašná hovadina a ještě k tomu se tam všichni tváří jako kdyby jim šlo o oscara.

Konzultant (2013)

Film o kšeftu, který všechny semlel do mlýnku na klobásy, nic víc, ale nutno podotknout, že na Cameronku se dívalo moc pěkně a Penelopka za ní o moc nezaostávala :-)

Brooklyn 99 (2013) (seriál)

Špatný seroš na pobavení to není a má skvělou úvodní znělku, ale to je pro mě málo..

Arrow (2012) (seriál)

Arrow si u mě po druhé sérii 4* udržel, ale těsně, podle mého to je moc dílů na jednu sezonu, tudíž je tam hodně zbytečných a nezajímavých epizod. Určitě se mi nejvíce líbil hlavní padouch Deathstroke a jeho řádění ve Starlingu, v seriálu byla určitá snaha inspirovat se netopýřím kolegou, takže dojde i na nějakou tu ztrátu vedlejších postav i ta choreografie fightů je slušná, ale pořád jde vidět pod jaký kanál seroš spadá a na koho je mířen, na třetí sérku už nejspíš čas obětovat nebudu..

Na hraně zítřka (2014)

V tomhle sci-fi akčňáku se neustále něco děje navzdory tomu, že se opakuje jeden den, super Cruise a skvělá Emily Blunt, ale na lepší hodnocení mi chybí nějaká kulervoucí scéna, prostě ještě něco navíc...

Nejvyšší nabídka (2013)

Asi do poloviny snímku je děj hodně zajimavý a s divákem si dost pohrává, ale od určité scény je závěr předvídatelný, zřejmě kdyby film zůstal po celou dobu v romantickém žánru, dál bych o jednu hvězdičku navíc, takhle je to lepší průměr.

LEGO® příběh (2014)

Po druhém podívání i s dabingem musím zvednout na plnou palbu, hlavně batman jede...