Sisu (2022)

Zábavná jednohubka, skvělý vizuál, nečekat nic reálného nebo přízemního 3,5 ☆.

Bod obnovy (2023)

Asi jsem se moc těšil, takže mírné zklamání. Vizuálně dobré,  ale jinak je to průměrná kriminálka z budoucnosti. Některé filmy mám v hlavě i několik dní a přemýšlím o nich. U tohoto jsem si neudělal bod obnovy proto se mi nějak vykouřil z hlavy, na druhý den už pořádně nevím o čem to bylo, za měsíc si nevzpomenu ani na název.

Bouřlivé dny (1990)

Nějak po deseti minutách jsem si vzpomněl že film už jsem kdysi dávno viděl, ale tak mě to chytlo nemohl jsem se odtrhnout od obrazovky. Výborná atmosféra závodů, skvělá podívaná i po letech.

Můj kamarád gepard (2005)

Ze začátku je to jako telenovela, nelogické skoky v ději, ale zachránil to závěr v divočině 2,5 *.

Trumbo (2015)

Skvělý životopis geniálního scénáristy, který trpěl za své názory, protože ameriku ovládal Mccarthismus i tehdy národ ovládala média tak jako v této době. Kdo zná  filmy, herce, režiséry z té doby tak si užije. Ve filmu je John Wayne zobrazen jako zmrd a Kirk Douglas jako frajer.

Kůň (2022)

Taková milá somarina. 🎠

Smrtící spojení (2007)

2,5 ⭐ promarněný potenciál skvělého námětu škoda že je to natočené skoro až amatérsky, mohl to být dost dobrý film.

Dům snů (2011)

3,5 ⭐ vidím to naprosto stejně jako Malarkey