Já, legenda (2007)

Perfektní Will Smith v apokalyptickém scifi-hororu.Dokud to Smith táhne "sám" (tedy jen se svojí čtyřnohou přítelkyní Samanthou),tak to opravdu nemá chybu.Pak se nám zde objeví Anna a začne nám zde vykládat o kolonii a o bohu,ale pro toho BOHA proč??!!!!!!! Kolonie jo jasně,ale s tím bohem běžte do prdele. 4* pro Smithe,Samanthu a první hodinu filmu. NEZAPOMENUTELNÉ : Pohled na prázdný New York. 80%

Paříži, miluji Tě (2006)

Film,kterej je poskládanej z mnoha minipříběhů a to mě prostě baví.Nebudu je hodnotit všechny,protože to bych tady psal romány,ale jako celek to nemělo chybu.Jeden příběh vás rozesměje a druhej vás zase dojme.Je to taková ta dávka emocí. Na konci jsem byl rozhodnutej pro 4*,ale vzhledem k tomu,že jsem se nenudil ani pět minut zvedám na 5*. 90%

Volný pád (1993)

Ze začátku to vypadá skvěle,že prostě jen Fostera nasralo pár věcí a hodlá je řešit po svém a hlavně si to vyřídit jen s těma, kteří ho nenechají jít domů,nerozmění mu dolar,nedají mu snídani(jen o 4 min.) ....atd.Postupem času zjistíme,že mu neruply nervy jen kvůli tomu jednomu nesnesitelnému dnu.On je pan Foster magor už delší dobu a to mi úplně zkazilo ten počáteční dojem. 80%

Vetřelec vs. Predátor (2004)

Spojení dvou legend znělo perfektně,ale nedopadlo to vůbec podle mých představ.Akce nudná,napětí žádný a bál jsem se vůbec?Asi ne.Predátor a ta ženská?Nepřítel mého nepřítele je můj přítel.No tak jedině co už těm dvěma chybělo,aby si dali francouzáka a bylo to všechno. 20%

Vetřelec (1979)

Kultovní scifi-horor,kterým se Ridley Scott nezapomenutelně zapsal do kinematografie a taky do našich srdcí. 85%

Věc (1982)

Tak na tohle nikdy nezapomenu.Proč?Můj první opravdový horor v životě.To napětí,překvapení,hustota,atmosféra a ten strach zajít se v noci vymočit (Pokud jste se teda nepomočily během filmu). Jestli se rádi bojíte,vzhůru do tohoto dílka a věřte,že jen tak neusnete. NEZAPOMENUTELNÉ : VĚC !!!!! 100%

Predátor 2 (1990)

Neskutečná úcta k jedničce,ale tohle už bylo trošku šlápnutí vedle. 45%

Predátor (1987)

Jednoznačně nejoblíbenější akční film mého dospívání.Ještě jako kluk jsem běhal s kámošem po lesíku a hráli jsme scénky z tohoto dílka.Každej z nás chtěl být tenkrát Arnie. NEZAPOMENUTELNÉ : Je na čase vytáhnout bezbolestnou. ........... Ty máš,ale pěknou držku. 100%

Válka policajtů (2004)

Olivier Marchal nám dokázal,že frantíci umí kriminálky a strčí do kapsy klidně celej Hollywood.Zpočátku se zdá,že Léo(Auteuil) bude ten skorumpovanej a Denis(Depardieu) na straně zákona.Po chvilce už víme,jak je to doopravdy.Oba balancují na hranici zákona a v určitých momentech i těžce za ní.Snímek má tak neuvěřitelnou hutnou atmosféru a scény působí neskutečně realisticky,že se mi tomu ani nechtělo věřit.Samozřejmě tohle vše ještě násobí svými výkony Auteuil a Depardieu.Tak neskutečně zahrané role jsem dlouho neviděl a mají mé absolutorium. 100%

Uvnitř tančím (2004)

Žurnalisté snímek kritizovali za kýčovitost a vzdálenost od reality.Tak s prominutím,na to já vám seru.Je zde hlavně ukázáno,že i mezi lidmi připoutanými na vozík jsou ti,kteří mají chut' žít.Rory,který ví co ho čeká se spřátelí s Michaelem a hlavně jemu ukáže jak žít a tančit uvnitř.Názor si musíte udělat sami,protože někteří si přečetli o té kýčovitosti a ted' to mají za svůj názor, místo toho aby sem napsali ten co mají UVNITŘ!!!!! 100%