Méďa (2012)

Marka mám rád,ale komedie mu moc nesedí (holt nemá tu správnou mimiku).Mila Kunis - no je hezká,ale jenom to nestačí měla by přidat.(prostě modelka a mám obavy,že na herečku to nedotáhne,ale necháme se překvapit). Tak to musel zachránit plyšovej medvěd a ujetej Giovanni Ribisi. Ale musím přiznat,že jsem se pobavil víc než dobře.75%

Hrabě Monte Cristo (2002)

Kolikrát tohle ještě natočí? Když nebudu vzpomínat na starší kousky tak se na to podívat dá,mohlo to dopadnout mnohem hůř. 55%

Street Kings (2008)

Podobnejch filmů je opravdu více,ale tenhle se poved a rozhodně nenudil.Keanu opět nezklamal. 75%

Těžká váha (2005)

Dojemný příběh Braddocka v době,kdy ameriku sužovala hospodářská krize.Jeho schopnost porazit sebevětšího favorita je úchvatná.Tento příběh mohl napsat jen sám život.Jednou jsi dole jednou nahoře. NEZAPOMENUTELNÉ : taky vím za co bojuju. A za co to je Jimmy? Mlíko ! 100%

Warrior (2011)

Vlezte do klece s Tommym nebo Brendonem a dostanete pořádnou nakládačku.A obzvláště výraz Toma Hardyho před začátkem každého zápasu je neuvěřitelný,takový odhodlání jsem snad ještě neviděl.Geniálně obsazené.Jak by řek Míra Bosák - tohoto chlapíka potkat v noci v parku,tak se zakousnu do stromu a dělám větev. NEZAPOMENUTELNÉ: poslední zápas - odhodlání,emoce,hrdost,láska a odpuštění 100%

Constantine (2005)

Keanu vymítá démony tak jak nikdo před tím a Lucifer v podání Stormara - tak to bylo žrádlo. 80%

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Tak moc jsem se tešil na pokračování,až z toho bylo málem fiasko. Po vizuální stránce skvělá práce (přestřelka v lese paráda) ,ale příběh mě vůbec neoslovil. Škoda,třeba příště. THE END ? 60%

Neznámý (2011)

Skvělá jízda,ve které mě bohužel chybělo víc akce a dal bych plný počet. A četl jsem zde od některých uživatelů,že to nemá logiku? Tak někdy zapojte mozky magoři! !!! 80%

Drive (2011)

Vlezl jsem do ringu s filmem Drive - první kolo jsme se jen zahřívali,ve druhém jsme se dostali do tempa,ve třetím jsem dostal pár tvrdých direktů,čtvrté kolo jsem málem neustál a v pátém jsem šel po drtivém útoku na prdel. Konečně jsem dostal to,co jsem si zasloužil ! Děkuji 100%

Válka Bohů (2011)

Mickey Rourke - ten tyhle role snad už nehraje má to prostě v sobě.Čím starší tím lepší. 55%