Mizerové II (2003)

Zase dobrý hlášky,přestřelky a automobilové honičky,ale už to není tak dobrý jako jednička.Nuda to,ale rozhodně není a doporučuji všem kdo rádi akčáky. 70%

Dokonalý trik (2006)

Rivalita dvou kouzelníků,kteří jsou ochotni udělat vše jen proto,aby získali tajemství toho druhého.Nolan vždycky ví jak vyprávět příběh a přitom vás ještě fantasticky napínat až do konce.Ale přece jen jsem byl na konci trochu zklamanej.Já ho čekal víc tajemnej,otevřenej a ne tak jasnej.Prostě dokonalý trik měl zůstat utajen.Proto 1* dolů,ale jinak se tomu dá jen zatleskat.NEZAPOMENUTELNÉ : Strážník - "Chcete něco říci" Borden - "abrakadabra" 85%

Matrix Reloaded (2003)

Tohle má tak daleko k vynikající jedničce.Spousta lidí mě od tohoto odrazovala a měli sakra pravdu.Na začátku jsem si připadal jak někde na techno párty kde všichni frčej na extázi,pak je tam spousta keců,jedna hodně nepovedená počítačová rvačka akorát k smíchu.Jak já se první polovinu filmu nudil.No a dostáváme se k hledání klíčníka a tam se to začne zvedat k průměru.Nicméně to tenhle film nezachránilo.Naštěstí to nezměnilo můj pohled na jedničku,ale změnilo to pohled na trojku na kterou se tak určitě nikdy nepodívám.Raději půjdu hledat svého klíčníka a budu doufat,že má klíče od všech hospod,abych se už na to nemusel nikdy dívat. 45%

Bio Ráj (1988)

K Alfrédovi a Totovi se vždy rád vracím.Nuovo cinema Paradiso beru jako jednoznačnou úctu ke kinematografii a je nejhezčí filmovou lahůdkou všech dob. NEZAPOMENUTELNÉ : Scéna kdy si Toto promítá sestřih polibků,které musel Alfrédo vystřihovat na příkaz faráře. 100%

Karlík a továrna na čokoládu (2005)

Depp opět předvedl nezapomenutelné vystoupení.Wonka je v jeho podání nejzajímavější postavou celého snímku.Pokud Burtonovi opravdu něco závidím,tak je to jednoznačně jeho fantazie.Nebylo to velkolepé? 90%

Iron Man 2 (2010)

Tony Stark ani tak nestojí proti nějakému nepříteli,ale hlavně proti svému strachu ze smrti.Proto jsem se dočkal jen dvou akčních scén (což je sakra málo) a méně vtipných dialogů.Dvojka Iron Mana značně pokulhává za jedničkou a nezachrání to ani spousta hereckých hvězd,které jsou tam evidentně zbytečné. 55%

Iron Man (2008)

Tony Stark vyrobí kyberneticky ovládané brnění a pak to všem nepřátelům prostě natře.Další film podle komiksové předlohy v kterém je sice méně akce,ale o to víc vtipných dialogů např. Opravdu jste bodoval u všech modelek měsíce časopisu Maxim? Ano i ne.S tou březnovou to nevyšlo,ale na vánoční obálce byla naštěstí dvojčata. 80%

Velká ryba (2003)

Na začátku filmu jsem se lehce pousmál a ten lehký,blažený výraz mi zůstal až do konce.Pak jsem si uvědomil,že tohle nedokázal ještě žádný snímek,který jsem doposud viděl.Připravte se na výlet do říše kouzelné fantazie,která potěší hlavně nás velké děti. 100%

Kluci nepláčou (1999)

Snímek hlavně o tom jak najít sám sebe a nestydět se za to kým jste! Hlavní věc co z tohoto filmu dělá nadprůměr je herecký výkon Hillary Swank. 75%

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Viděno jen po tenhle 3 díl,protože dále už nehraje S. W.Scott.A co si budeme vykládat,ten kdo to opravdu táhne je hlavně Stifler. 70%