Wanted (2008)

At' dělám co dělám pořád mi to připomíná jedničku Matrixu,kdy se nějaká bezvýznamná nula má stát spasitelem. No,ale příběh je to jiný,takže k čertu s tím.No a až na ten žigulík co zdatně sekunduje pendolínu (naštěstí amíci žigula neznají,jinak by asi lehli smíchem jako já ! ),je to docela slušná akční jízda. 70%

Mládí v trapu (2003)

No nebejt tam Will Ferrell alias bezednej Frank,tak to stojí úplně za hovno.Takže jen 2* pro Ferrella.Ostaní nestojí vůbec za nic. 40%

Red (2010)

Nejlepší penze,takovou si ani neumíte představit.Willis ty akční hrdiny bude zvládat na jedničku snad i v osmdesáti.Ostatní na scéně taky super,ale totálně vás musí rozsekat MALKOVICH.NEZAPOMENUTELNÉ : MYSLEL JSEM,ŽE UŽ TO NIKDY NEŘEKNU. JDU SI PRO PRASÁTKO!!! Podívejte se na to a pochopíte z čeho jsem tak na větvi. 80%

Ctihodný občan (2009)

Chlápek co vzal spravedlnost do svých rukou.Ze začátku to vypadá na obyčejnou pomstu,ale pak to přejde v pomstu celýmu zasranýmu systému.Clyde Shelton to sice nedotáhl až do konce,ale možná jo.To když Nick konečně pochopí,že dohody s vrahama už nemá dělat,tak mu Clyde řekne - TLESKÁM TI,BLAHOPŘEJU. NAKONEC JSEM ASI NEBYL TAK ŠPATNÝ UČITEL. A tohle určitě nebyl špatný film. 85%

127 hodin (2010)

Už na začátku filmu,kdy Aron hodi masku na kole a první věc co udělá,tak tasí canon a udělá si povedenej snímeček. Tak hned jsem si říkal,to je dobrej magor.Ale on to není magor,je to velkej frajer,protože si to přiznejme.Každej z nás by tam natáh brka.To co Aron dokázal je něco neskutečnýho.Hodně silnej příběh z kterýho sálá velká beznaděj,ale naděje umírá poslední. NEZAPOMENUTELNÉ : Aronova amputace ruky tupým nožem čínské výroby.MASAKR !!!! 100%

Volání o pomoc (2007)

Tenhle snímek mi ležel doma snad přes rok! Proč? Prostě jsem pořád nevěřil Sandlerovi,že by mohl něco podobnýho zahrát.No a kdo by to do Sandlera řekl?Podle zdejších komentářů evidentně nikdo. Já osobně jsem v šoku z toho co v tomhle filmu předvedl. Příběh sám o sobě nemá chybku. Je silnej,tajemnej a emotivní a potěší snad všechny diváky.Mě jednoznačně překvapil. 85%

Takoví normální zabijáci (1994)

Stone je bezesporu výbornej režisér,ale k dokonalosti by to dotáhl jen jeden - sám velký Q.T. Pak by to klidně dosáhlo na celejch 100%. Takhle to dosahuje na "pouhých" 70% VELKÁ ŠKODA !!!!

Opravdová kuráž (2010)

Jsem rád,že jsem s hodnocením počkal.Jde pouze o 3 dny,ale za tu dobu mi tenhle snímek nedal pokoj a pořád jsme ho měl a mám v palici.No a to už je důkaz,že jde opět o mimořádný počin bratrů Coenů.Scénář,hudba,režie,herci, ....... vše na výbornou a ten jejich černej humor já prostě žeru. NEZAPOMENUTELNÉ : Země je zmrzlá,jestli chtěl bejt řádně pohřbenej,měl se nechat zabít v létě. 90%

Belle epoque (1992)

Ideální film na klidné nedělní odpoledne.Tohle patří mezi to,co vás rozhodně nemůže nikdy urazit. 60%

Bumerang (1996)

Ukázka tý nejskurvenější doby,která tady kdy byla,že někteří šli do lágru jen za to,že nechtěli vstoupit do JZD a odsouzení za velezradu a špionáž tak to byla tenkrát normální věc.A tahle doba mě strašně sere (a to nejsem určitě sám)!Nejradši bych je nakopal do prdele.Vynikající Jirka Schmitzer a Vladimír Dlouhý. 80%