Sbal prachy a vypadni (1998)

Tak jsem si konečně udělal hezkej večer s Guyem a podíval se na tuhle pecku a pak ještě na Podfuck.Bože to byla paráda. 100%

Mládeži nepřístupno (2013) odpad!

Tak tohle snad ani neni možny.Nenechte se zmást jako já tou plejádou herců a nedívejte se na to.Pozvala mě na to moje přítelkyně a lituju,že za tohle utratila 200kč.Všem filmům kterejm jsem dal odpad se musím omluvit. Tohle je odpad všech odpadů. 0%

Temný rytíř povstal (2012)

Celá trilogie je jedna velká pecka,která dostala všechny předešlé Batmany na hranici odpadu. Jak napsal POMO v tomhle třetím pokračování už není ten wow! efekt,ale pořád víc než dobré. 85%

Nespoutaný Django (2012)

Tak jsem se konečně dočkal dalšího snímku od mého oblíbeného Tarantina a vyrazil fofrem do bijáku.Dostal jsem přesně to co jsem chtěl. Spousta keců,negrů,kulek,mrtvol a krve prostě tak jak to mám rád. Krásnej filmovej orgasmus. A Christoph Waltz - totální jednička,toho pána začínám pěkně baštit. 100%

Na divoké vlně (2012)

Nikdy bych nečekal,že se dá na něčem takovým řádit. Tohle jsou fakt borci.Hodně dobrá podívaná. No nic valim koupit prkno a frčim na Mavericks. 80%

Moje superbejvalka (2006)

Strašná holčičí rvačka na závěr.Anna Faris hrůza a děs (pořád vypadá jak děcko) a tak mi tenhle film zpříjemnila jen má oblíbená Uma a to je sakra málo. 30%

Sedm psychopatů (2012)

Tohle je přesně ten typ filmu,kterej žeru.Krev,pistole,břitva,černej humor,hlášky,zvířátka,mrtvoly a absolutně dokonalej Sam Rockwell. Tomu to sedlo jak prdel na hrnec,ten chlap to snad ani nehrál. 100%

Veřejný nepřítel č. 1: Epilog (2008)

Já jsem vždycky říkal,že frantíci zkrátka umí.Sledovat Cassela to už je samo o sobě zážitkem.Vincent Cassel - veřejný herec č.1. Hodnotím společně s jedničkou,která byla o něco slabší. Dohromady mi to dává 4* 85%

Výplata (2003)

Film se snaží být vážný a originální,ale vůbec na to nemá.Opět prkenej Affleck a ta naháněčka s motorkou - no tak horší jsem snad neviděl. 40%

Patrola (2012)

Skvělej pohled na práci americké policie. Ze začátku mě rušila ta roztřesená kamera,ale pak jsem si zvykl a nakonec si myslím,že sem to patří. Už vidím naše švestky jak by se posrali strachy. U nás umí akorát mlátit nevinný důchodce. 80%