mysicka

mysicka

Míša Šebová

Česko
hlavně se před nikým neposrat!

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16
    • 5.3.2012  20:28

angličtinou moc nevládnu, ale tady jsem rozuměla všemu i bez titulků... je to součást mého srdce, hudba mého života.. nemám k tomu víc co říct... snad jen.. díky..

• 20.12.2011  20:56
    Kdo přežije: Fidži (TV pořad) (2007)

ale tak nakonec to takovej průser nebyl.. dělení na majetné a nemajetné mě sice dost otrávilo (a i proto body dolů), ale po spojení kmenů už jsem si neměla nač stěžovat..:) dreamz rozhodně nebyl tak blbej, jak vypadal nebo jak chtěl, aby vypadal a navíc to byl hráč.. pro mě byla daleko horší a nepřekousnutelnou figurkou lisi..:( a ve finále jsem ráda, že vyhrál pan správňák, ač před branami finále zůstal někdo, kdo by si to zasloužil ještě o chloupek víc.. "bohužel" to byl velice čestný a zásadový člověk, což se v takové hře moc nenosí.. a teď vzhůru do číny!!

• 7.12.2011  17:20
    Proroctví (2009)

rozuzlení špatné až běda...

• 11.11.2011  12:46
    Kdo přežije: Austrálie (TV pořad) (2001)

survivor mě dostal až při současném opakování na "kůlu".. guatemala.. panama.. cookovy ostrovy.. nedalo mi to a pokračuju ve stahování počátečních sérií.. borneo bylo opravdu dobré.. ale páááni! austrálie!!! tak to bylo něco.. neuvěřitelná, dobrodružná série, s velkou koncentrací sympatických lidí.. opravdu bude svojí výtečností austrálie překonána?? a teď mě omluvte.. mířim do afriky! ("ocelová magnólie" byla nejlepší! díky tomovi za vypůjčení úžasného názvu pro úžasnou bytost..)

• 8.10.2011  00:30

taky se mi ten začátek zamlouval.. jak už tady bylo řečeno, výtečný béčkový námět.. ale čím déle to trvalo, tím víc jsem si přála, aby se někde objevila seržantka ripley a všem zúčastněným stranám za tu bídu natrhla krdel.. a ta závěrečná "jakožemaskroidní" scéna mi dala fakt zabrat.. nechápala jsem, kde se tam ti lidi neustále berou.. se snad zapojili všichni pomocní režiséři, střihači a kameramani.. tak aspoň že na konci nebyl ani náznak dalšího pokračování..:)

• 2.10.2011  00:39
    Všemocný (2011)

ajaj.. tak to mě bolelo.. stejně zbytečně dlouhý, jako šádvelův komentář.. akorát že tohle jsem dala až do konce..:)

• 27.9.2011  15:14

horor typu "držte hubu ženský, už mám zase ten divnej pocit..".. co vám budu povídat, bubáků pod postelí se bojim víc..:)

• 21.2.2011  13:56

moje první láska se léty stala jednou z mých největších lásek....:)

• 19.2.2011  22:04

v 3D by tahle kravina měla jen další rozměr.. nic víc..

• 18.2.2011  18:58
    Jonah Hex (2010)

přiznávám, že ta prostřední hvězdička je čistě onanistická záležitost pro joshe brolina.. achach.. ten nevyužitý potencionál spalujícího charisma!

• 17.2.2011  19:13

tak nevim.. mám se těšit na 21. sérii resident evil, když z posledního dílu mi utkvěla v hlavě pouze ta deštěm zmáčená japonka s pruhovanými silonkami a sexy lodičkami...? příští díl už asi vynechám.. (to už si říkala o tomhle, míšo!!)

• 10.2.2011  12:17

miluju filmy, při jejichž sledování si přijdu, jako když mě polévají živou vodou.. všechno je tu nesmírně opravdové.. skutečné a silné.. a miluju lesby!:-)

• 9.2.2011  12:56

opravdová kuráž je opravdu dobrej a poctivej film a já mám dobré a poctivé filmy ráda.. jen mi pořád nejde pod fousy ten matt damon.. né že by se nehodil na roli texas rangera.. já si spíš myslim, že ten kluk se na herectví nehodí vůbec..

• 5.2.2011  09:12

kdyby eli nesl něco smysluplnější.. vodu.. nebo listinu základních lidských práva a svobod.. jistě by v mých očích celá tahle anabáze s cestou na západ dostala hlubší rozměr..

• 3.2.2011  23:07
    Stupnice strachu (TV film) (2007)

asi tak horor a mysteriózní jako já emo.. nebo že by se snad nějaká americká madame rosamunde pilcher dala na psaní strašidelných romancí?

• 2.2.2011  14:07
    Vlkodlak (2010)

...a agent smith řádí v blackmooru dodnes...

• 24.12.2010  08:42

jistěže mechanický pomeranč JE vrcholné dílo.. vrcholné dílo mistra anthonyho burgesse!!!

• 24.12.2010  08:38
    Predátor z hlubin (TV film) (2004)

když jsem si přečetla ten opravdu originální název - frankenfish - nemohla jsem se přestat smát.. no.. co vám budu povídat, smála jsem se celou dobu.. takže komedie to nejspíš byla zdařilá..:))

• 7.12.2010  15:31

ojoj.. ti frajeři se nikam vracet neměli.. pač kde nic nejni.. pustim si radši ninjááá faktor..:))

• 21.10.2010  17:59

díky mé bystrosti průměrně chytrého kokršpaněla jsem poměrně záhy zjistila, kdo je komu bratrem a kdo komu sestrou a v klidu jsem si tak mohla jedno pošmurné říjnové odpoledne vychutnat otvíráním třináctých komůrek obyčejných lidí.. nechť žijí civliní příběhy!

• 17.10.2010  11:15

jack black je prostě nadšenec.. a já můžu potvrdit, že !sakra! nakažlivej nadšenec..:)

• 24.9.2010  13:38

já chci taky takovýho dyka!!!

• 14.9.2010  11:52

ať se snažim, jak se snažim... pokaždý mě to uspí.. nedostanu se ani za heatha ledgera... není to můj šálek koktejlu z výčepní lihoviny.. není..

• 14.9.2010  11:46
    Kesslers Knigge (TV seriál) (2009)

moje oblíbená lekce.. http://www.youtube.com/watch?v=tktl6MQK-Yg

• 13.9.2010  13:34

a mě se tenhle street fighter z presie líbil! mentálek teda tvrdil, že nic moc, že mu sáhli na jeho kultovní hru.. to se pak na to člověk kouká asi jinak.. no koneckonců uvidim sama.. až mi natočí něco podle mých oblíbených mahjong titans..:)

• 5.9.2010  13:16
    Dětská královna krásy (TV film) (2008)

neměli by se organizátoři takových soutěží zavírat?

• 31.8.2010  16:41
    Austrálie (2008)

já mít baze moooc ráda.. taky mít ráda austrálii, i když hlavně z filmů o přírodě a krokodýlovi dundee.. taky mít ráda ty kouzelné pohybující se obrázky, ač třeba na hranici kýče, o kterém tady vy neustále dokola mluvit a mluvit a mluvit.. já se prostě bavit a být okouzlena.. i slzu v oku já zamáčknout! a ze všeho nejvíc já být nadšena zarputilostí, odrážející se v očích lady ashly.. jééé.. a taky mít ráda fido.. ale to už je jinej kýčovitej příběh..:))

• 16.8.2010  07:37

tímto se adam stává mým oblíbeným romantickým antihrdinou..

• 9.8.2010  11:52
    Tajemství ztracené archy (TV film) (2008)

horší ten den bylo už jen to, že mi skončila dovolená..

• 31.5.2010  09:59
    Cesta (2009)

i cesta může být cíl.. aneb úžasné vychutnání deprese a pocitu marnosti nad marnost.. nepolíbenost knížní předlohou pro mě výhodou.. jako už tradičně..

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 12 16