Připoutejte se, prosím! (1980)

Musim uznat, ze obcas tam byl super vtipek, ale jinak vicemene prumer. Na Blaznive strely nebo Zhave vystrely to nema ani zdaleka.

Pokoj 1408 (2007)

Zatímco první polovina je celkem zajímavá a dává naději na dalších pár minut napětí, druhá polovina filmu se zvrtne v nic moc psycho s nudnými momenty. Škoda, stačilo málo a film by byl super, takhle je to "jen" lehčí nadprůměr. 65%

Zabij, nebo budeš zabit (2007)

Prumerna vyvrazdovacka s otrepanym nametem, par dobryma scenama a kopou nudy. 50%

Drsný časy (2005)

Teda tolik nadavek v jednom filmu se slysi jen malokde :)

Loose Change 2nd Edition (2006)

Hodnotit tenhle pocin je celkem zbytecny, ale dam mu 3*. Nektery veci stoji za zamysleni (telefonaty z letadla, zadny trosky po letadle v Pensylvanii apod.), ale stejne jako celej zbytek filmu, vse je zalozeno na spekulacich a domnenkach a hledat pravdu asi nema smysl. Jak zazni nekolikrat ve filmu, pravdu se asi nikdy nedozvime, takze posouzeni co je a neni pravda, uhz si musi kazdej prebrat sam.

Mr. Brooks (2007)

Costnerovi role pohodoveho zabijaka pekne sedla. Celkove je herecke obsazeni skvele a film jsem slupnul jako malinu. Jen vic takovych. Jinak komu se to libilo a nezna serial Dexter, doporucuju.

Krvavá sklizeň (2007)

Nuda, nuda a jeste jednou naprosto neuveritelna nuda. Film ma zajimavy namet, ale zpracovani je tak fadni, ze jsem film ani nedokoukal, taze nevim, jak to dopadlo, ale vubec mi to nevadi. Za celou dobu jsem se nelek ani jednou, nebylo to napinavy, proste NUDA! Jedinou dobrou veci je Hilary Swank, ktera se do hlavni role celkem hodila.

Next (2007)

Pro me prijemne prekvapeni. Cage se do role hlavniho hrdiny skvele hodil a nektere kousky, co predvadel, byly fakt super. 75%

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Hlaska ..."Videls to?" "Videl? Ja to udelal!"... me vazne dostala. 70%

28 týdnů poté (2007)

Slusna masna, bohuzel s az moc primitivni zapletkou. Za vsechno vlastne muzou dva fakani, ktery vyrazili pro pitomou fotku do zakazany zony. Pffff.....