Mládeži nepřístupno (2013)

Neskutečný humus bez hlavy a paty. Klobouk dolů před těmi, kteří do tohodle fekálu dokázali nalákat tolik hollywoodských hvězd.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Nejdelší 4 minuty mého života.

Vražedná hra (2012) odpad!

Mentalista Blade a jeho kámoš Totální Kretén se snaží přerušit mokrý sen šíleného malíře po infarktu. Takhle špatný akční film jsem už dlouho neviděl.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Předvídatelný, nezábavný a celkově nepříliš zajímavý snímek, který staví na charismatickém Deppovi. Bohužel si nejsem moc jist, jestli na to příště bude sám stačit.

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Jackson opět udělat Novému Zélandu pěkně drahou reklamu. Škoda jen, že příběh tak natahuje. Vystřihnout všechny zbytečné scény, byl by Hobit o hodinku kratší a já spokojenější. Po vizuální stránce je to totiž absolutně perfektní podívaná. Nečekal jsem žádné zázraky, přece jen je Hobit pohádkou pro děti. Ale Jackson dokázal svou velikost. On je ten typ režiséra, který přesně ví, kde je potřeba přidat trochu toho napětí nebo lehkého humoru. Celkově to vidím na čtyři hvězdy a říkám si, kéž by tak byl čas z nadbytečných scén z Hobita využit v LOTR.

Ajťáci (2006) (seriál)

Ideální oddychovka.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Američtí seriáloví tvůrci by si měli vzít příklad z britských kolegů. 6 dílů na sérii je ideální počet. Navíc, když disponujete tak geniálním scénářem, jako mají pánové od Misfits, nemusíte se bát, že by Váš seriál nezabodoval. Plus Nathan a Rudy v týmu, to znamená, že míra vulgarity, nechutnosti a smíchu bude zaručeně vysoká. Nepouštějte dětem. První série - 5 hvězd, druhá série - 5 hvězd, třetí série - 4 hvězdy.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Žijící seriálová legenda, která věkem ztrácí na lesku. Ale i to se dalo čekat.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

TBBT je jedním z těch seriálů, na který se prostě nedá přestat koukat. Je to především tím, že si drží svůj standart už několik sérií. To vše samozřejmě díky skvělým hereckým výkonům. A když ani český dabing nedopadl tak špatně, jak se asi očekávalo, můžu směle říct, že TBBT je král současné TV seriálové kultury. Jasně, chybičky se najdou a jednou větší je pro mě přidání dalších dvou postav k základní pětce. Tak nějak mi přijde, že spíš kradou prostor těm, na kterých vše stálo na začátku, než aby byly důstojnými spoluhráči. Ale celkový dojem mi to nepokazí. Vždy se skvěle pobavím.

Kdo přežije (2000) (pořad)

Viděl jsem větší polovinu z tuším už 25 sérií a pokaždé se královsky bavím. Pořad, který ani tak není o boji s krutou přírodou jako spíš o strategii a vychcanosti jednotlivých trosečníků. Nepřežije nejsilnější, ale nejmazanější. Miluju Survivora.