Souboj Titánů (2010)

Byl to remake nebo ne? Já bych řekla, že ne. Byl vytvořený zcela jiný film na obdobné téma. Ano, mám od dětství velmi ráda starého Persea a jeho cestu. Tato cesta byla jiná, velmi moderní a s dobrými trikovými scénami. Jen mě až moc neuchvátila. Na mě moc americkomoderní a abych pravdu řekla, nový Perseus se mi moc nelíbil.

Škola princů (2010) (TV film)

Ne a ne a ne. Pohádkový žánr v českém filmu a televizi naprosto upadá. Pohádka o ničem, naprosto hloupoučká a nemyslím si, že děti uchvátila. U komedie to ani nestálo. Hloupé dialogy, divné herecké výkony. Jeden princ horší než druhý a herecký výkon princezny (Sarah Hlaváčové) strašný. Jediná příjemná pohádková postava Zdeny Hadrbolcové jako kořenářky určitě tuto slátaninu nevytrhla.

TACHO (2010)

Někdy mi unikal jak děj, tak obsah. Ale nakonec jsem to vydržela. Myslím, že až taková odpadová hrůza to zase nebyla.

TRON: Legacy 3D (2010)

Nejsem fanda počítačových filmů. Moc umělé, moc techniky - zasazené pouze mezi čáry a klikiháky. Nevím. Pro mne bezbolestná technická podívaná vcelku o ničem.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Dvě , ale jen za tzv. bojové scény - romantika naprosto hrozná ... a to jsem se koukala jen proto, že jedničku jsem dala za tři hvězdičky , tak už chci vědět, jak to tedy dopadne. Ale nevím, nevím, zda zvládnu další díly ....

Víla Zuběnka (2010)

Pánejo , šílená blbinka. Naprosto úchylný nápad vytvořit hlavního záporného rváčského hrdinu v citelnou a milou vílu Zuběnku. Ale zase vidět Dwayne Johnsona v růžovém trikotu a sukýnce opravdu stojí za to - ovšem zase na druhou stranu stačí to vidět jen jednou, podruhé už tento film člověk nevyhledá.

Vlkodlak (2010)

Tak tento vlkodlak byl skvělý. Zbožňuji Becia Del Toro - charismatický, temný - tak jako tato postava. Trochu mi vadila romantická struna příběhu - byla pro mě neumělá .

Zase ona! (2010)

Tak to byl dobrý filmový guláš. Ale zase na horký den a nicnedělání dobré. Jen je to film, na který za chvíli zapomenu.

Zatím spolu, zatím živi (2010)

Přemýšlela jsem, tři hvězdičky nebo čtyři. Ale musím říci Cameron Diaz se svým výrazem a očima je pro mne úchvatná. Nadsazená komedie se spoustou absurdních blbinek, ale prostě jsem se bavila. Někdy i smála a říkala si, proč ne, už jsem se dlouho nedívala na něco tak hloupě zábavného .

Život po životě (2010)

Pro skvělý film s myšlenkou. Zajímavá linie střetu tří životů a tří osudových setkání se smrtí.