Animální přitažlivost (2001)

Po druhém shlédnutí - bavila jsem se. Jemná romantická komedie. Může si býk vybrat novou krávu nebo starou krávu? Vtipné, příjemné a velmi velmi milé.

Bubliňák (2001)

Praštěné a na pobavení.

Deník Bridget Jonesové (2001)

Film , který se stal klasikou. Zábavný, vtipný, příjemný, milý - a Colina Firtha zbožňuji - i když většinou hraje studené anglické čumáky ... ale hraje je skvěle :-))

Experiment (2001)

Fakt dost dobrý. Podle skutečné události ... no je vidět, kam až může dojít pocit moci nad druhým. Co dokážeme, co dokáže labilnější jedinec, a naopak, co se v nás skrývá. Filmové zpracování taky dobré, dobré je za tři, čtyři hvězdičky přeci jen za zajímavý námět.

Formula 51 (2001)

Tak přetrhlý až dobrý.

Jak ukrást Dagmaru (2001) odpad!

Nedokázala jsem pochopit o co v tomto filmu jde. O blbost ? O komedii ? O velkou nadsázku ? nebo zase se vrátím k tomu prvnímu : O hledání diváka, který se dokáže na tento film dívat a ještě se mu bude líbit ? Ať tedy takový žije .... Já k němu určitě nepatřím, nedokázala jsem se dívat více než jednou a to ještě s přestávkami :-)))

Kate a Leopold (2001)

Příjemný a milý - romantický film - sice jako každý jiný. Ale přeci jenom se něčím trochu vymyká. Snad hlavními hrdiny - ta vrozená rytířskost a dvornost Leopolda mě stále a stále dostává .....

Pravá blondýnka (2001)

Růžově růžový film. Nadnesený a příjemný. Na tu dobu nádherný růžový notebook ... inspirativní :-))) A kde se shánějí ty tužky ? Růžové ?

Princezna zlodějů (2001) (TV film)

Moc TV film . Občas divné rozhovory - hodně patosu, semtam nějaké světlé místo. Ale je jich pomálu.