Vzhůru do oblak (2009)

co jsem očekával, toho jsem dostal vrchovatě!!!

Umění plakat (2006)

padla tu srovnání s jinými filmy jako prolomit vlny a rodinnou oslavou. to myslím trochu kulhá. tenhle film jsem aspoň teda já takhle silně emocionálně neprožíval. s žádnou postavou jsem se opravdu neztotožňoval, spíš mně všechny byly trochu protivný. všichni (!) byli opravdu dosti pokřivení..... ale celkem zajimavý film to byl.

Fantastický pan Lišák (2009)

bohatých, plných a zasloužených 80 procentů..... ehm, ehm...ale předloha roalda dahla je teda podstatně lepší.

Vdova (1971)

takové jaksi klasické dílo. od začátku tak nějak tušíme, možná i víme. ale stejně se necháme odnést atmosférou a vynikajícími hereckými výkony......dobrý, fakt

Bílá stuha (2009)

ten film není "o nich" ten film je i o nás. jak můžeme ovlivnit běh tohodle světa.... chlad, přesnost, odstup,...

Utrpení (1997)

tak dusná atmosféra. tak "velký - malý" film jsem opravdu dlouho neviděl. někdy až mrazilo v zádech. holyvůdský FILM.

The Cake Eaters (2007)

velmi střídmě natočené, citlivé, uvěřitelné... jenom ta nemoc hlavní představitelky mi přišla trochu "navíc" 70/100

Bouřlivák (2008) odpad!

tolik nervydrásající neschopnosti, bezohlednosti a neobjektivnosti jsem už dlouho neviděl.