metztlimoon

homepage

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 15.1.2019  02:01
    Příběh služebnice (TV seriál) (2017)

Vyborny namet, prvotriedne spracovany. System, na ako funguje Gilead je dost premysleny. Postavy exkluzivne a najviac z nich ma bavila Serena, ktora v sebe skryva mnohe kontrasty. Je tvrda, dokaze byt citliva a uz vobec nie je blba. 83%

• 15.1.2019  01:54
    Proč? 13x proto (TV seriál) (2017)

Na stredoskolske prostredie vobec nie zly serial. Prva seria super, druha trosku poslabsia. Hannah, Clay a Tony su velmi sympaticke postavy. Dve silne sceny: Hannah vo vani a Tyler na zachodoch. Myslienka vyborna. 75%

• 15.1.2019  01:32

Uveritelne vianocne rodinne fiasko. Kazdy uz hadam aspon raz zazil Vianoe v kruhu rodiny a riesil chvalenkarstvo, zasluhy, nevychovu, nervy na dranc a ine socialne diagnozy, ktore sa ocivine dedia. Takze v tejto teme sa musi najst snad kazdy. Filmarsky dobry dansky film s americkym scenarom. Zahrane solidne, postavy ma bavili - specialne pan manzel a jeho recept na opravenu kapustu :) 67%

• 15.1.2019  01:25

Hudobny balast s jednou dobrou pesnickou, ktora sa hra teraz vsade. Ostatne za vela nestali, taky sedy prujem. Zaciatok celkom fajn, s pribudajuco minutazou to bolo cim dalej plytsie a afektovanejsie. Kladne hodnotim Cooperov alkovykon a chemiu medzi tymi dvoma. Celkovo overrated, 50%.

• 15.12.2018  21:06

Toto je tak krasna a dojemna rozpravka!

• 15.12.2018  21:01

Prijemne pozeranicko na nedelu pobede. Ten ich veduci sa mi pacil od zaciatku a ku koncu bol k zulibani. Potom buchli 3 miny: jedna na cvicaku, dalsia poslala do oblakov dvojca a tretia psa. Achjo.

• 15.12.2018  20:56
    Kapitán (2017)

Hlava 22 po nacisticku. Ta postava ma moj neskonaly respekt za tie improvizacie a neskonaly poker face. Ja byt na jeho mieste, tak mam tak stiahnutu prdel od strachu, ze by do nej nevosiel ani zastruhany vlas. Vlastne pri sledovani sa tak dialo, cely cas mi behalo hlavou "to je pruser, ty vole, teraz ho prekuknu a strelia do hlavy" a nic. O stvrthodinku zase. A nic. Prava nefalsovana husenkova draha na hakovom krizi. Vyborny film.

• 15.12.2018  20:50

Zaciatok dobry, rozbeh pomaly, sceny menej desive a bez lakaciek. Psychologicky sa to vyvijalo zaujimavo, cabriojazda so stlpom bola asi najsilnejsia. Od toho momentu to slo do s*aciek (sorry not sorry). A ten koniec? Prvoplanova blbina vymyslena asi dakym 10rocnym deckom. Pozadujem vratit vstupne.

• 15.12.2018  20:45

Prvykrat v kine mi to prijemne rozdupkalo nozicky, mierne dojalo, slza nekvapla. Dala by som tak za 4. Druhykrat v kine to zanechalo taky ten rozlievajuci sa pocit euforie a lasky. Slza stale nic. Kedze Queenov poznam uz zo svojich batolacich liet, ked estevecka pustala klipy po vecernickoch (na striedacku slo Radio Gaga, Bohemian Rhapsody alebo Vaso Patejdl), tak bolo viac ako jasne, ze trojrocnemu decku utkvie v hlave Galileo-Galileo :D Teraz k filmu: Brian May ako cez kopirak (vazne, kde zohnali toho herca?), Deacyho ucesy ma dost bavili, Roger nezostarol ani o deko. Na Freddieho nemohli vybrat lepsieho herca ako Ramiho (Sashu Barona Cohena si tam neviem a ani nechcem predstavit), exoticky a tiez ma docela vyraznu celust. Vyborne zvolene hudobne vsuvky, bola radost pocuvat ako sa dostali napr. k zlozeniu Another One Bites the Dust (moja oblubena), pripadne k nahravaniu B.R. Bol by v tom cest, aby hudobny film tohto rangu mal nejake hluche miesta :D Par casovych a dejovych odchyliek od reality prepacime (lebo narvat 20rocnu hudobnu karieru do 2 hodin je docela fuska). A taky Live Aid? Pre nas, co sme v tom roku este ani neboli v plane je to docela kvalitna nahrada a atmosferu to v kine malo MEGA. 10 stars, darlin' :)

• 30.6.2018  22:59
    Deadpool 2 (2018)

Marketingovo nadhodnotene, dialogy a referencie na popkulturu prilis silene a pateticke. DP s detskymi nozickami dost trapny. Nesadlo mi to. Cely film ale ukradol Josh Brolin, ten tam mohol byt viacej a dviha skore. Jedina (!) dobra scena z filmu boli zaverecne titulky (spoiler: Wolverine a Green Lantern) a to bolo asi prvy aj posledny krat, co som sa na tej celej fraske uprimne zasmiala.

• 30.6.2018  22:55
    Thelma (2017)

Skandinavksy nudna Kingova Carrie. Film nema ziadne vyrazne spady a vrcholy, dost monotonne. U mna celkom strata casu.

• 7.1.2018  20:51
    Smrt ve tmě (2016)

*Komentar obsahuje spoilery.* Zaciatok to malo slubny, namet originalny, je to skor thriller ako horor. Avsak druha tretina filmu bola celkovo nezazivna, sceny tmave. Par chybiciek vo filme by sa naslo (v jednom zabere sa v satniku svieti, v dalsom zhasnute). Neskutocne ma iritovalo, kolko ma ten mlady chalan Alex zivotov. Prezil minimalne dva vystrely a stale behal akoby nemal oskrete ani kolienko. A na zaver "I am not a rapist, I've never forced myself on her." matracova inseminacna scena ma rozhodne dostala. Necakala som taky wtf moment. A uz vobec mi neslo do hlavy co mal znamenat ten starcov kryptonit aka standardne pipanie alarmu. Toto su ciste tri hviezdy, az na par svetlych momentov celkom nuda.

• 4.1.2018  23:02

Fungovali mi tu flashbacky do detstva, naopak odveci bol ten verejny gay celebrity zivot (nie som homofob) a cely ten blondacik mi prisiel dost odveci a nechutny. Ubrala by som tak 20 minut. Silne 3 hviezdy.

• 4.1.2018  22:58

Rozkosny film a dokonca aj celkom vtipny na moje pomery. 75%

• 4.1.2018  22:55

Hodnotim po 2 mesiacoch od prveho videnia a nemozem povedat, ze by ten film tak zarezonoval, aby som si este teraz pamatala o com bol a ako skoncil. Viem len ze vizual bol fajn, obcas mi z neho bolo smutno a miestami sa velmi vliekol. Lepsi priemer.

• 4.1.2018  21:19

Spoteny, spinavy, dementny film, ktory je vlastne len odrazom hlavnych postav. Nuz co uz, heavymetal si nevybera. U mna zialbohu strata casua rovno to z disku mazem. Dalsi tyzden zerem len salaty a ziadne maso. Radsej. A syr.

• 4.1.2018  21:14
    Řezníci (2003)

Pri tomto filme je clovek stale napaty jak struna a caka kedy to praskne. Tu si ti dvaja rozhodne koleduju o pruser a kauzu Mrazak. Inak ma velmi pobavil ten plot twist na konci ohladom toho, co mali ti zakaznici najradsej na tom nebicku v papulke. Rozhodne chcem recept. Nebyt Mikkelsenovho renesancneho ucesu, mozno by som pouvazovala aj nad piatimi hviezdami.

• 1.10.2017  22:45
    Vojtěch (2015)

Taky ochotnicy film so stredoskolskym scenarom. Pateticke, nudne, trapne, nudne... typicke slovenske. Bleju, velebnosti.

• 1.10.2017  22:41
    Wind River (2017)

Olsenka bud nevie hrat, alebo len ta jej postava bola tak nahovno napisana. Hlavne na zaciatku. Cely pripad bol az prilis jednoduchy: nasli babu v lese. Znasilnena. Meno pozname. Ako sa tam dostala? Bezala 10kilakov, v najblizsom okoli je len jedna buda a ropna plosina. S kym chodila? S Mattom. Kde Matt robil? Na plosine.... A tam sa to prakticky vsetko vyriesilo par kilami olova typickeho pre Ameriku. Komisar Rez ma zlozitejsie pripady vyriesene za 40 minut, tu sa to potiahlo este o hodinu dlhsie (a nemuselo). Strata casu, fakt... 50%

• 1.10.2017  22:35

Na jednotku sa to nechyta ani zdaleka. Obsadenie ok, taka Julianne Moore bola famozna. Co mi vadilo, bola ta americka odnoz tajnej sluzby. Naozaj by bol taky problem, aby sa do toho amici nesrali a film by ostal na cisto britskej pode? Cele mi to prislo nejak moc patrioticke. A smrt Marka Stronga, wtf? Cele zle... Slabe 4 hviezdy.

• 1.10.2017  22:32

Nedelna oddychovecka. Dobre vtipy a narazky. Trochu prvoplanove alibi, ale ako celok moze byt :)

• 1.10.2017  22:16
    To (2017)

Prisilny marketing a co z toho. Absolutne nedesive. Ale chalani mali super dialogy, to som sa nasmala.

• 10.9.2017  20:41
    Lolita (1997)

Vyprava, kamera: super. Vykony: super. Defca az natolko, ze od druhej sceny kde sa objavila, sa mi otvaral nozik vo vacku a cely cas som jej mala chut jednu pri...fackat. Strasne mi tento film dvihol tlak. Strasne. Blah!

• 20.7.2017  23:58

Absolutne si nepamatam, co sa v tom filme odohralo (polroka po pozreti), takze velky dojem asi nezanechal.

• 20.7.2017  23:56
    Sviňák (2013)

Hovadina a strata casu v jednom.

• 20.7.2017  23:51

Toto je z celej zltej franchizy asi urcite najvacsia sracka. 1980s nie su moja salka kavy, keby mozem, vymazem tu eru z historie ludstva. Malo mimonov. Zalostne MALO! 30%

• 20.7.2017  23:47

Film nebol na zahodenie, len si z neho uz moc nepamatam... dojem tak 75%. PS: citam knihu (aspon sa snazim, nepresla som za tretinu) a je fakt strasne nudna. V tomho ohlade sa filmari hecli a film posobi ovela dynamickejsie.

• 20.7.2017  23:45
    The Boy (2016)

*polroka po zhliadnuti* .... ehm, a ako to vlastne skoncilo??

• 15.3.2017  19:59
    Taboo (TV seriál) (2017)

Dobre tempo, miestami mi den uchadzal, ale ani sam poloboh Tom nezarucil plny pocet. Kazdopadne sa bolo na co kukat. "I have a use for you" sa u mna ako hlaska ujala celkom rychlo. 85%

• 15.3.2017  19:54
    Komorná (2016)

Z tohto filmu mam zmiesane pocity... A co sa tyka tych chapadiel v akvarku, to mi az doslo zle. Inak to bolo tak spravne zvlhle :D 78%

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10