Na dřeň (2012)

Ďalší do zbierky filmov, ktoré si pustím a vykonávam ešte 10 iných činností a je mi jedno, že mi ujdú nejaké pasáže. Som rada, že som nezmeškala bitku s ľadom.

Na vlásku (2010)

Nejak ma to neto... panvica a nazi kôň, toť vše.

Nebožtíci přejí lásce (1972)

Nedosahuje to kvality Niekto to rád horúce (lebo od Lemmona tam som sa prepracovala sem), ale aj tak velmo rozhošný film. Milo ma prekvapili "kozy ven" v americkej produkcii, to už len tak nevidí v týchto časoch. A dialógy tiež ešte v starých dobách dávali zmysel a boli počúvateľné :D

Nedotknutelní (2011)

No, bol to skvelý film na nedeľné popoludnie a tam to aj končí. Párkrát som sa aj dobre zasmiala, postavy a dialógy sú skvelé, ale niečo mi tam chýbalo... Rozhodne to nie je film, ktorý by ma chytil za srdce všetkými piatimi hviezdičkami, skôr sú to silnejšie tri.

Nejvyšší nabídka (2013)

Nebolo to presne ono. Čakala som niečo iné a toto nemalo ten drajv. Záver až moc predvídateľný. A polka filmu mi z hlavy vyšumela raz dva, aj keď sa na ňu pozeralo dobre. 77%

Někdo to rád horké (1959)

Je to roztomilé a svižné, ja som sa nenudila. Dokonca mi to nevadilo ani o týždeň si to zopakovať znova s kamošom na beer movie večeri. Joe predviedol úžasnú techniku balenia, Daphne je šiši a Osgood duplovane. Monroe je kus, žerem ju v tom filme aj s tou ploskačkou v podväzku (pozn: tvrdé nepijem).

Neopouštěj mě (2010)

Carey bez makeupu s tým svojím umrnčaným kukučom sa tu našla. Nemám ju rada, zle sa mi na ňu pozerá. A vďaka tomu si zvyšok filmu vlastne ani nepamätám, len vo mne rezonuje taký rozpačitý dojem.

Obřad (2011)

Scéna, kde Hopkins zdvihne mobil uprostred exorcizmu bola na nezaplatenie! :D

Oculus (2013)

Ono to nebolo vyslovene zlé a dokonca aj koniec bol nezvyklý na horory (this madness will never stop), ale niečo mi tam chýbalo... možno kebyže tam je viac podobných mindfuckov, ako s tou kytkou alebo keď premiestnili nevedomky kamery. Neviem. 65%

Oddělen (2011)

Adrien Brody je proste Pán Herec, o tom niet pochýb. Depresívne a smutné tváre moc hrať nemusí, prevažnú väčšinu emócií už má vyrysovanú na tom svojom trpiteľskom fejsi. Anyway, toto bol prvý film, kde som ho videla smiať sa a náramne som si to užívala. Toľko o Brodym, teraz niečo k filmu. Škola je tvorená prevažne z ľahostajných, blbých a vulgárnych deciek, čo si myslia, že všetko dostanú naservírované na striebornom podnose, pričom sem-tam sa pôjdu vyžalovať rodičom a tí to za nich vyžehlia. Bože, já bych to bila-najprv decká a potom rodičov za to, že si nevedia vychovať potomkov... Jediný rozumný adolescent je asi Meredith, ktorá sa rodičom (špeciálne tatkovi) zdvôveriť nemôže, lebo ju nechápu. Ale to, čo spravila s tým mafinom, nie je riešenie. Dejová linka s Ericou sa mi velmi pozdávala, tá s deduškom už menej (ehm, správne si myslím, že on jeho Henryho matku zvykol biť/zneužívať?). Každopádne moc pôsobivý film o tom, ako všetko ide do sr*čiek a naše deti by radšej nemali byť našou budúcnosťou...