Zátah 2 (2014)

"Je to zvláštní, ale oba Zátahy vlastně vůbec nepovažuju za filmy s bojovým uměním, i když tenhle žánr zatraceně zbožňuju. Vždycky mi přišlo, že je bojový umění prostě přirozená součást akčních scén. Coby filmy samotný beru dvojku jako čistou kriminálku s poldou v utajení a jedničku jako survival horror, do kterých je prostě nějakým způsobem zakomponovaný bojový umění. Vždyť filmům, kde jsou zbraně, se taky neříká 'filmy se zbraňovým manipulováním'." - Gareth Evans

Nepřítel (2013)

"Nejlépe bych Nepřítele popsal jako film od Antonioniho nebo Denyse Arcanda, kteří jsou sjetí LSD." - Denis Villeneuve

Pompeje (2014)

"Pracoval jsem na Pompejích pro studio Universal hodně dlouho. Dokonce jsem jel sbírat informace do Neapole, Herculanea a Pompejí, což zabralo asi dva týdny. A za tyhle dva týdny jsem zjistil tolik informací, že by mohl tenhle film rozebrat záběr po záběru. Viděli oni vůbec nějaké video na YouTube, na kterém byla skutečná sopka nebo pyroklastický oblak?" - Cary Joji Fukunaga

Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana (2014)

"Lidé se nás v počátku ptali, jestli budeme nějak čerpat z té Jay Wardovy záměrně primitivnější a hrubé verze animace, to ale nikdy nebyl náš záměr. Film by se pak vlastně stal jakýmsi komentářem originálu. My ale chtěli vzít obsah a koncept seriálu a udělat z toho samostatný celovečerní film, který téměř s neochvějnou vážností ctí původní postavy a bere je smrtelně vážně." - Rob Minkoff

Veronica Marsová (2014)

< metafora > Poslouchání cizí konverzace, které nerozumíte, a když se chcete zeptat o čem se mluví, všichni se nakrknutě otočí a udělají: "Pšššt!" < / metafora > Bizarní film s nulovou snahou rozšířit fanouškovskou základnu.

Late Night with Seth Meyers (2014) (pořad)

Weekday Night Live. Bez gauče! Očekával jsem NBC variaci na kravaťáckou satiru z Comedy Centralu, ale ejhle, je to takový zvláštní indie improvizačení, kde by měl každej vtip skončit před třema pointama a při kterým "se Seth hledá" v laciných kulisách, zatímco se lidi nesmějou.

Revenge for Jolly! (2012) odpad!

A Oscar Isaac řekl svému manažerovi: "V roce 2013 budu hrát jen ve filmech, kde mají prominentní roli domácí mazlíčci. A je jedno, že to klidně budou filmy, kde musím bez motivace doprovázet utrápenýho magora, který neví, jak jinak ukončit scénu, než tím, že se začne střílet. Rozmanitý hvězdy na plakáty k nalákání jejich nicnetušících fanoušků a tak, vždyť to znáš." Doufám, že dostal ten manažer padáka...

The Spoils of Babylon (2014) (seriál)

Spousta "wigs" a jedna "Wiig" bohužel neznačí spoustu zábavy. Vlastně nevím, jestli je vůbec účelem tohohle seriálu bavit, nebo má divák po jeho vzoru jen dramaticky a údivem žasnout nad tím, jak mají tvůrci nakoukány minisérie a jak dokáží s přehledem mrhat hereckým potenciálem voskových figurín, červeným vínem a diorámaty.