Late Night with Seth Meyers

USA, 2014, 706x60 min

Hudba:

Jeremy Sweet

Účinkují:

Seth Meyers, Fred Armisen, Michelle Wolf, Amy Poehler, Kanye West, Kelly Ripa, Lena Dunham, Anthony Mackie, Ian McKellen, Patrick Stewart, Sophia Bush (více)

V pořadí již čtvrtá verze Late Night show, kterou po Davidu Lettermanovi, Conanu O'Brianovi a Jimmym Fallonovi přebírá Seth Meyers, dlouholetý hlavní scénárista pořadu Saturday Night Live a moderátor jeho zprávařské vložky Weekend Update. Late Night with Seth Meyers stejně jako předchozí verze pořadu začíná monologem a poté se soustředí na rozhovory s (nejen) americkými hvězdami. Setha doplňuje jeho bývalý kolega z SNL Fred Armisen, který zde slouží jako bandleader The 8G bandu. Každý den od půl jedné na NBC hned pod The Tonight Show starring Jimmy Fallon. (Hon2ar)

TV spot 1

dO_od

// Seth šel po zvolení Trumpa hodně nahoru, Closer Look se dokonce stalo mým nejoblíbenější Late Nate segmentem. Good work. ()

Beagle

Seth Meyers je ohromně sympatický moderátor a nadaný scénárista, což potvrdila léta jeho angažmá v SNL na pozici "head writera" (pozice, z níž vzešla například i Tina Fey). Při vší úctě ale jeho Late Night Show nesplnila tak úplně moje očekávání, a to hlavně jeho rolí hlavního taháku a tváře show. I přes vtipné rozhovory a zajímavé (i když oproti jiným late night pořadům méně časté) hudební hosty dávám "jen" průměrné tři hvězdy a jdu si pustit co nového zase vymyslel Jimmy Fallon. ()

P1tr

Seth Meyers patří k nejumírněnějším a nejcivilizovanějším moderátorům v late night bloku, což je překvapivé vzhledem k jeho předchozí kariéře v Saturday Night Live, nicméně cesta, kterou se vydal mu rozhodně sedí a vyhovuje také mě. Seth se snaží s humorem, ale trefně komentovat aktuální dění způsobem, který připomíná opravdové zpravodajství, jen tedy s vydatnou přísadou humoru, což ho odděluje od konkurence, které jde především o humor a samotná informovanost diváků jde stranou. Meyersova show zaujmé také tradičními rozhovory se známými hosty, ve kterých je narozdíl od některých konkurentů vidět, že Seth vede s lidmi opravdový rozhovor a že jim naslouchá a přiměřeně reaguje namísto toho, aby četl předpřipravené otázky z kartiček a jel podle schválené osnovy. ()

Hon2ar

Seth Meyers je ostříleným komikem ze Saturday Night Live, kde bl dlouhá léta hlavním scénáristou a moderátorem Weekend Update. Jeho verze Late Night je zase jiná než měl jimmy Fallon. Pravda ovšem je, že se zatím Seth v nové roli lehce hledá... Monolog nemá úplně nabroušený spád a některé scénky nemají kouzlo spontánnosti jako měl/má Jimmy. Vše je podle mě však otázkou času. Jinak plus za to, že místo kanape jsou malá křesílka. Trošku ale zaráží, že se kulisy Late Night barevně shodují s The Tonight Show. ()

BesnaSrnka

Meyers zjavne nepracuje s takým rozpočom ako Colbert, ale Seth je sympaťák a kedykoľvek ho uprednostním pred Kimmelom, či Fallonom(vďaka mojej politickej deformácii má u mňa Late Night with Seth Meyers malý plus za to, že to bola jediná reácia, kde si počas kampane všímal Bernieho Sandersa a nezhadzoval ho za každú cenu). ()

• Seth Meyers se stal ve věku 40 let nejstarším člověkem, který začal pořad Late Night stanice NBC uvádět. (..Lucas..)