• Krátkometrážní

Mlhy Avalonu (2001) (TV film)

Televizní průměr, který si s legendou opravdu pohrál a vytvořil z ní "feministickou" verzi.

Žoldáci spravedlnosti (2006)

Steven natáčel film v Jižní Africe, aby tam zrovna mohl zůstat na dovolenou nebo tam natáčel, aby tam nejezdili turisté? Teď si nejsem jistý, zjistím to :--)).

Růžový panter (2006)

Kromě pár vtipných scén je remake francouzské klasiky opravdu hodně trapná komedie. Z hlavních postav se mi pouze líbil Reno a z vedlejších postav minirolička agenta 006 (Clive Owen).

Sex Drive (2008)

Ujetá komedie, která si jde od začátku za svým...ano, bude to často hodně trapné, ale i tak se budete za břicho popadat :D a někdy Vám přijde, že je tam opravdu už moc těch nechutností (například určité zvuky), ale celkově je to nadprůměrná komedie. Půl hvězdy za Unrated verzi, která je hlavně zajímavá na tomhle filmečku. Marsden si svoji roli užíval :-).

Hvězdná pěchota 3: Skrytý nepřítel (2008)

Casper Van Dien je zpátky jako Johnny Rico! Není to žádné překvapení, neboť Hvězná pěchota je jeho nejlepší film (když bereme že tam hrál hlavní roli) a tak proč nezkusit znovu štěstí v pokračování, že jo? :) Sice to není tak dobrý film - je znát že je to video film, ale celkově to je slušný průměr a občas to má velmi světlé chvilky. 60 % Staň se vojákem, buď dobrým občanem! :-)

U-Turn (1997)

Co se stane, když člověk má špatný den a narazí na špatné město s několika brilitantními obyvateli. Pro mě osobně asi nejlepší Pennova role :)). Arizona asi zas tak pěkná nebude, co myslíte? :-)

Soudný den (2008)

Opravdu zábavné post-apokalyptické béčko s velmi slušnou hudbou. Příběh nehledejte, tady jde o to, aby si to člověk užil. Třešnička na dortu je poslední song od kapely Kasabian. 3 a půl hvězdy.

Šumný Český ráj (2002) (TV film)

Pohled pouze na jižní část Českého ráje (hlavně Sobotka a Jičín). Jen škoda, že se nepodíval Vávra do Turnova - srdce Českého ráje.

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Pánové z Červeného trpaslíka jsou po deseti letech zpátky. Sice už to není takový "brutální" humor, ale stále je to ono a k tomu ještě parodie na Blade Runner! Lister, Rimmer, Kocour a Kryton jsou zpět na Zemi! :)