Hlas Česko Slovenska (2012) (pořad) odpad!

V této soutěži se sešly dvě nejprodejnější kurvy v Česku a Slovensku, tedy Michal David (který je schopen tvořit písničku pro jakýkoliv režim a pro jakoukoliv událost) a Rytmus (který je děvka sama o sobě), skvěle sou pak doplněni svými dvěma zbylými kolegy, kteří se jim snaží v debilitě vyrovnat...

Blesk (2011)

Po první scéně, kde Jason Statham zmlátí hokejkou několik zlodějů čekáte od filmu akční nálož, na jakou jste ostatně zvyklí od filmů s Jasonem Stathamem. Čas však utíká a vy se čím dál více nudíte..až do posledních minut, kdy proběhne naprosto fenomenální konec, který je tak stokrát lepší než předešlé části filmu dohromady.

4teens (2011) (seriál) odpad!

Rok narození režiséra je 1963 to asi mluví za vše.

Věc (1982)

Mrazivá atmosféra, ještě mrazivější antarktida a výtečný Kurt Russel. Fenomenální film, ačkoliv starý, tak opravdu výtečný. Stáří neubralo nic na hororové atmosféře a tento snímek se tak stává jedním ze základních pilířů hororového žánru. Film vás naprosto dostane a na konci budete mít pocit zda to ,,ONO" není ve vás.

Paranormal Activity 2 (2010)

Opět jsme svědky toho, kdy se někdo snaží za málo pěnez udělat hodně muziky, respektivuje natočit film, který s co nejmenším rozpočtem přitáhne do kin co největší počet diváků a co nejvíce vydělá. Film není vysloveně špatný a oproti jedničce, kterou jsem si přetáčel na pasáže, kde se něco děje, protože ty, ve kterých je převážně dialog dvou mladých lidí naprosto bez náplně, mě neuveřitelně nebavily, je zde příjemná změna v podobě normální rodiny. Koukat na to sám ve dvě ráno někde v lese, možná bych se i bál.

Rok ďábla (2002)

Nevím jak by na tento snímek koukal někdo komu Nohavica, nebo Čechomor nic neříká, já se však náramně bavil. Film skvěle ztvárňuje Nohavicův život po revoluci a nechá ve člověku plno různých pocitů. Vše je zde prolnuto skupinou Čechomor a to dodává filmu nevšednost. Nádherná hudba a celkem fylozofický podtext, film určitě stojí za shlédnutí.

Hanebný pancharti (2009)

Quentin Tarantino opět popustil uzdu své fantazie a nechal svou představivost pracovat naplno. Druhou světovou válku předvedl naprosto v nevýdaném kabátu. Příběh začíná v Němci okupované Francii a hned z úvodu je nám ukázáno, že Němci se v té době chovali opravdu krutě. Zde přichází na scénu postava jménem Aldo Rain(Brad Pitt), který se rozhodne sestavit židovské komando a pomstít se. Po průniku do Třetí říše se k nim přidává německý zabiják gestapo oficírů HUGO STIGLITZ, který si rozhodně s nikým nebere servítky. Vlastně do té doby než se zde Hugo objeví pusobí film celkem normálně, až netarantinovsky. Hugo všemu dodá náboj a film se po té nevýdaně rozjede. Vše končí krásnou plastickou operací führera a jednoho kolaborujícího SSmana...

Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Scott Adkinson opět odhodil vzhled hezounka s černým páskem a nahodil vzhled tvrďácky vypadajícího ruského trestance Boyky. Oproti druhému dílu je zde změna v jeho charakteru, zde se z něj kupodivu diváků stává charakterní hrdina se smyslem pomáhat druhým, nevím jestli to je změna příjemná, ale rozhodně to neubralo na kvalitě z předešlého dílu.

RocknRolla (2008)

Guy Ritchie se předvedl v plné parádě a rozhodně neštřil arsenálem známých herců. Wilkinson a Roden skvěle pasují do rolí magnátu, naopak Butler, Elba a Hardy zase skvěle do undegroundové scény. Londýn je příjemné prostředí i příjemná změna oproti tradičním městům jako je New Yourk, Miami a třeba Las Vegas. Atmosféra je umocněna snad nejlepším filmovým soundtrackem co sem zatím mohl slyšet. Johnny Quid(Toby Kebbel) dokázal skvěle zahrát roli rock star a při jeho výstupech se nikdo nudit rozhodně nebude.