Šípková Růženka (2001) (seriál)

Musím říct,že mě tenhle seriál velmi pobavil a to zejména díky Václavu Vydrovi III.,jehož figurka vyhozeného ředitele banky a následného alkoholika je vskutku k popukání ("Však oni nakonec přilezou po kolenou a až přilezou,tak je pošlu do prd*** !").To,jak ho myslím na konci sedmého dílu tvůrci vyhodili z rozjetého děje,mě neskutečně naštvalo.Poslední tři díly tak absolutně ztratily na atraktivitě.

Aladinova lampa (1986)

V osmi letech bez váhání za pět,dnes už jen úsměv na rtech a tři hvězdičky.

Riskantní podnik (1983)

Cruise v roli nadrženého adolescenta skutečně nemusím.A stejnak i celý film je nic moc.

Show Bennyho Hilla (1969) (seriál)

Na britský humor nemá asi opravdu nic.Monty Python-Benny Hill-Mr.Bean, to je moje svatá trojice,kterou můžu pořád dokola a vždycky se řežu smíchy.Škoda jen,že Benny Hill už dlouho v televizi neběžel,snad v blízkém budoucnu se ho znova dočkám.

Romeo musí zemřít (2000)

Jet Li umí dobře kopat,ale na dobrý film to nestačí.Slabý příběh,slabí herci,slabá režie,slabá akce....slabé vlastně úplně všechno.

Ponorka U-571 (2000)

Dost dobrá a napínavá podívána s bombastickým zvukem a přepísknutým závěrem.

Majestic (2001)

Frank Darabont neumí natočit průměrný,nebo nedej bože špatný film.A do třetice to tady potvrdil.Majestic je krásný film a ač určitě Shawshank či Zelenou míli v ničem nepřekonává,neměl by si jej nikdo nechat ujít.A Jimovi Carreymu další dramatická role opět sekla.

Kameňák 2 (2004)

Kamenem bych nejraději napálil Trosku a Pomejeho do šišky,aby se jim v nich rozvítilo.