Utopenec na útěku (1998)

Poměrně zdařilá parodie u které se však zasmějete jen jednou a pak už asi nikdy.

Agent WC 40 (1996)

Ze začátku to vypadá slibně,pak už jen sledujeme slet více,či méně zdařilých (a pár zcela nezdařilých) vtípku a narážek na různé filmy.Celkový dojem je spíše podprůměrný.

K-19: Stroj na smrt (2002)

Na to,že tam nebyla vůbec žádná akce se mi to velmi,velmi líbilo.Zdařilý ponorkový thriller s výborným obsazením -nemám víc, co bych dodal,snad jen škoda,že tak finančně propadl.

Zoolander (2001)

Tak takhle divný a ulítly film jsem už dlouho,dlouho neviděl.Mé tři hvězdičky berte s velkým ohledem (mohl bych dát jak jednu tak pět a obojí by asi odpovídalo tomu,jak moc se mi ten film líbil),ja totiž fakt nevím, co si mám o tomhle myslet.

Prci, prci, prcičky 3: Svatba (2003)

Horší než jednička,lepší (rozuměj celkově méně nechutnější) než dvojka.Stiffler krade celý film pro sebe a nebýt maxitrapné a maxinechutné scény s pojídaním psího hovna (zlatý Klub sračů) dal bych s klidným srdcem za tři.

Troja (2004)

Ať si kdo chce co chce říká,mně se Trója velmi,velmi líbila.Má sice své slabiny (příliš velké odklony od předlohy,absence výraznějšího hudebního motivu,příliš rychlé zahájení a ukončení trojské války,pár nelogičnosti v ději),ale to na druhou stranu plně vynahrazuje skvělá,takřka monstrózní výprava,bezchybné digitální triky,které se vůbec jako digitální netváří a hlavně obsazení a herecké výkony prakticky všech zúčastněných (včetně Blooma-líbilo se mi jak dostal pořádně na budku).Tolik proklínaná absence bohů a jejich zásahů do děje mi zde vůbec nevadila,spíše naopak-líbilo se mi,že se zde o nich jen mluví a celý film je pojat jako ryze histrický bez jakýchkoliv fantastických a nadpřirozených prvků.Nechce se mi dál rozepisovat a vypisovat klady-zápory,takže to shrnu :Miluju historické výpravné velkofilmy,odklony od původní předlohy mi,pokud film dobře funguje jako film,nevadí a proto jsem si Tróju náležitě užil.A nejlepší scéna filmu je samozřejmě souboj Achilles-Hector - u té jsem zcela zapoměl dýchat.

M*A*S*H - Co bylo potom (1983) (seriál)

Tohle už v žádném případě nemělo vzniknout.Dobře,že to tak brzo zaniklo.

Cosby Show (1984) (seriál)

Poměrně zdařilý sitcom,ale pro mě tak trošku exotický (nevystupujou tu takřka žádní běloši).Proto mě nikdy nechytl.

Roseanne (1988) (seriál)

Bože,takovýhle sitcomu už vzniklo !! Tenhle patří rozhodně k těm nejhorším.

Dobrodružství Poseidonu (1972)

Jeden z nejklasičtějších katastrofických snímků kinematografie,který ale dle mého názoru na rozdíl od Skleněného pekla poměrně zestárl a nepůsobí dnes již tolik "sexy".