sladt

Tomáš Sládeček

okres Přerov
student

• 4.9.2012  12:33

Opravdu kvalitní film, který vás zaujme nejen svým strhujícím dějem, ale také skvělým obsazením a výborným soundtrackem. Obsazení se opravdu povedlo, Charlize Theron je jako zlá královna opravdu působivá. Trpaslíci také dobří. Myslím si, že se na tento film si zaslouží zhlédnout i víckrát.

• 3.3.2012  10:22
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

Kdo by neznal legendární Simpsonovi? Můj nejoblíbenější kreslený seriál, proto že si v pohodě dokáže udělat srandu z kohoholiv a z čehokoliv. Vlastně ukazuje s vtipem dnešní společnost.

• 15.1.2012  19:08

Po skvělé jedničce přišla úžasná dvojka. Po zhlédnutí filmu jsem si jen těžko vzpomínal, kdy naposledy jsem viděl tak skvělý film. Pro mě další případ kdy druhý díl překonal ten první. Nebojím se říct dokonalá hudba, opravdu před Hansem smekám. A ty zpomalené scény... prostě lahoda.

• 23.10.2010  12:22
    Machři (2010)

Skvělí herci, skvělé hlášky, skvělá zábava tudíž skvělý film. Nejlepší komedie, kterou jsem v poslední době viděl, fakt jsem se popadal za břicho.

• 7.9.2010  15:18

Tento film mě doslova uchvátil. Ani chvilku jsem se při něm nenudil, naopak skvěle jsem se bavil u vtipných scének. Přecházení mezi různými žánry v tomto případě neviznělo špatně, je to zajímavé jak se v jedné chvíli popadáte za břicho a v druhé napjatě čekáte, co se stane. Pasáž z Prahy byla perfektní a ten konec, kdy se neví jestli je to ještě hra nebo skutečnost, no prostě nádhera. Film si pět hvězdiček jednoznačně zaslouží.

• 1.9.2010  11:29
    AZ-kvíz (TV pořad) (1997)

Asi má nejoblíbenější vědomostní soutěž. Rád se koukám (tedy, když je čas) a v duchu si odpovídám na otázky.

• 27.8.2010  10:55
    Avatar (2009)

Pro mě jednoznačně jeden z nejlepších filmů vůbec. Vizuální stránka filmu je tak dokonalá, že ať sledujete film ve 3D nebo jen ve 2D zanechá ve vás hluboký dojem. Když jsem byl na filmu v kině, samozřejmě ve 3D, téměř celý film jsem zíral na plátno s bradou někde na podlaze, dokonce jsem nesnědl ani půl krabičky popcornu. Film nedisponuje pouze vynikajícím vizuálními efekty, ale také nádherným, strhujícím příběhem, který vás do sebe vtáhne a nepustí ven, tedy alespoň mě nepustil. Děj mě natolik zaujal, že jsem o něm ještě dlouhou dobu po shlédnutí přemýšlel a stále si to nejlepší přehrával v hlavě. Nemám co dodat bombovní film. Pro pokračování Avatara jsem jednoznačně všemi deseti.

• 27.8.2010  10:35

Pro mě dokonalý film. Celý děj je jedna velká hádanka, kterou hlavní hrdinové postupně odhalují. Strhující příběh a mocná hudba, při které běhá mráz po zádech jsou pro mě největší plusy. Víc k filmu nemám co dodat jednoznačně bomba.

• 27.8.2010  10:24

Skvělý animovaný film. Nádherný, sice trochu smutný začátek, pěkný děj a nakonec šťastný konec. O vtipné scény se starají hlavně mluvící psi a „kevina“ - velký pestrobarevný pták.

• 27.8.2010  10:12
    Výplata (2003)

Zajímavý příběh, hodně akce, skvěle se doplňující Ben Affleck a Uma Thurman. Žádný krvák přesto vynikající akční film.

• 27.8.2010  10:04
    Gladiátor (2000)

Velkolepý film, mísí se v něm vše, zrada, láska, přátelství, pomsta, vítězství, nespravedlnost. Strhující akční scény, dechberoucí souboje, nádherná atmosféra. Russel Crowe podal ve filmu nezapomenutelný herecký výkon. Prostě miluju historické filmy a tenhle patři mezi ty nejlepší.

• 27.8.2010  09:46

Vynikající komedie, pro mě snad jedna z nejlepších. Už ani nespočítám, kolikrát jsem během filmu vybuchl smíchy. Skvěle se mísí vtipné a akční scény. A hlavně vynikající Steve Carell a nádherná Anne Hathaway.

• 27.8.2010  09:36
    Já, legenda (2007)

Skvělý film, tajemná atmosféra, místy až mrazení v zádech a nepřekonatelný Will Smith. Pro mě skoro dokonalý filmový zážitek.

• 26.8.2010  15:17

Asi nejlepší animák, co jsem kdy vyděl. Už ten nápad, jídlo padá z nebe, kéž by to byla skutečnost. Prostě tenhle film se mi strašně líbil, vidím v něm vše co mám u animovaných filmů rád: pěkný a zajímavý děj, hodně srandy a malá romantická zápletka.

• 26.8.2010  15:16

Parodie typu Scary Movie mám rád, vždy se u nich nádherně zasměji, i když jsou to blbosti. Ze všech dílů které jsem vyděl se mi trojka líbila nejvíce.

• 26.8.2010  15:14

Na tento film jsem se těšil a určitě mě nezklamal. Obdivoval jsem hlavně geniální schopnosti detektiva, ale sherlock už je takový. Nejvíce se mi líbila scéna v ringu, kdy předem zaznělo a zpomaleně přehrálo jaké budou další Holmesovi chvaty. Ta scéna mě hodně pobavila.