Pátá vlna (2016)

Ušlo to do té doby, než se z toho opět stal scifi film ve kterém hrají hlavní úlohu děti. Další z nekonečné řady. Bašta pro puboše.

Štvanec (2003) odpad!

...hrozná blbost, nejvíce jsem se nasmál, jak oba protivníci začali nezávisle vyrábět své nože. ;) Dobrá parodie. Otravný hudební podkres to taky má. A to je prosím novodobý film z roku 2003 s Tommy Lee Jonesem. Uf, hrozná kravina.

Námořní vyšetřovací služba: New Orleans (2014) (seriál)

Nejlepší NCIS série. Tady si nikdo nehraje na frajerského policajta, kterému patří svět, žádní protivní týpci, jako v ostatních NCIS, žádný otravný mačo team, jen decentní vyvážená pohodovka.

Zmenšování (2017)

Obrovske zklamani. Tretina naprosto skvela, pak se na scene objevila nejaka Vietnamka a zacala pitomina s jeji drevenou nohou a od te chvile nudna pitomina az do konce, kera uz nijak netezila z toho nosneho napadu, podle ktereho je film i pojmenovan. Jakoby to byly dva ruzne filmy, ten prvni skvely o zmensovani a ten druhy pitoma love story. Hvezdicka za prvni tretinu.

Stopy spravedlnosti (2017)

Docela dobrý filmek. Skoro 4 hvězdy. Jackie Chan je borec.

Creep 2 (2017)

Zase hooodne dobreeee. Doufam, ze vznikne pokracovani.

Anděl Páně 2 (2016)

Toto jsem napsal o Andělu páně 1: "Nechápu popularitu této pohádky. Bezduchý scénář, nuda, souboj dobro a zlo v celku žádný, hloupé dialogy, vtip skoro nikde a ta příšerná nepohádkově-rušivá hudba + nekontaktní studiový dabing?? Uf. Velká amatérská slabota. Doma jsme se nudili naprosto všichni. Jiří Strach by se měl učit u pohádek typu "S čerty nejsou žerty", kde všechno šlape, jak má, od scénáře, vtipu až po hudbu, samá dokonalost. Anděl páně je bohužel amatérská ubohost. Troška a Strach si mohou v tvorbě pohádek podat ruce." //////// Nyní jsem ale uviděl druhý film a žasnu! Druhý Anděl páně je něco naprosto jiného. Jakoby ho točil někdo úplně jiný. Jiří Strach se za těch více jak 10 let vyšvihl z totálního neumětele, k naprosté špičce. Vše co jsem hanil na Andělu páně 1, je u tohoto filmu zapomenuto. Tady naopak všechno funguje, jak má! Od scénáře, vtipu, až po doprovodnou hudbu, i zvuk snímaný přímo na place, všechno šlape! Po dloooouhé době zase Česká pohádka s velkým Č! Moc pěkné.

Creep (2014)

TOP!