Hačikó - příběh psa (2009)

Příběh je to pěkný, ale tenhle film ho neumí podat. Mně po něm zbyl jen papír plný čárek, které jsem si dělala při každém oslovení psa "Hachi".

Vyvolený (2000)

Nápad mě hodně zaujal a začátek mi přišel úžasný, ale postupně mě to začalo nudit, až děj úplně ztratil moji pozornost a konec mě vůbec nepřekvapil nebo mi spíš už byl jedno. Škoda. Ale jak už bylo hodněkrát zde řečeno: hudba byla prostě fantastická.

Sněhurka (2012)

Zajímavé, vtipné, milé, ideální k odpočinku, ale co ta písnička na konci? .. málem mě šlehlo. Takže doporučuji: až si řeknou své kouzelné ANO, tak vypnout a hned!

Bez dechu (2011)

Lautnera ráda nemám, obočí Collinsové se mi taky nelíbí, ale i přes tyhle věci, které se tady nejvíc pomlouvají a je film kvůli nim předem zatracovaný (co si budeme povídat, taky se mi do něj nechtělo), jsem si film užila. Nenudil mě a napjatá atmosféra se dala krájet. Sama jsem z toho překvapená.

Riskuj! (1994) (pořad)

Miluju tu soutěž. Mám na ní krásné vzpomínky z děství a u počítačové verze hry Riskuj jsme se vždycky výborně bavili.

Svatba upírů (1993)

Je to tak hrozný a blbý, až je to boží. Chtěla bych vidět záběry z natáčení, museli se všichni náramně bavit.

Funny Games USA (2007)

První film, u kterého nevím, jak hodnotit.. mám dát 5 *, protože je mi z toho filmu fakt fyzicky špatně a žádnej se mnou ještě takhle nezamával nebo mám dát 1 * právě proto, že je mi z něj zle.. zatím volím zlatý střed, třeba na to časem přijdu...

Krásky od krav (2006) (TV film) odpad!

Viděla jsem posledních 20minut, bohužel nebo bohudík. Celej film bych asi nezvládla.