Avatar (2009)

!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tento film jsem viděla nespočetkrát.A pokaždé mi u ničení Pandory ukápla slza.Tento film MILUJU a miluju na tom naprosto vše.Příběh je skvělý a vtáhne vás ihned do děje.Herecké výkony dokonalé.A co se týče trikové stránky?NEPŘEKONATELNÉ.James Cameron vymyslel nový způsob digitální formy,čímž znovu dokázal,jak je to úžasný režisér.Ten svět je prostě tak ŽIVÝ,že se mi na konci filmu tak,ale tak nechce věřit,že tohle všechno neexistuje...

Chceš mě, chci tě (2009)

Mě se tato komedie velice líbila,bylo to spontánní,upřímné,velmi se mi líbil MIKE,který mě naprosto dostával svým upřímným přístupem k lidem a hlavně k ŽENÁM.Velmi mě to pobavilo a podívám se na to klidně znovu !

Poslední píseň (2010)

Vcelku mě mrzí,jaké komentáře tady vidím.Miley Cyrus mám ráda a v tomto filmu předvedla,že nedokáže být jenom sladká Hannah Montana,ale dokáže mít více tváří... PROSTĚ A JEDNODUŠE,pokud si chcete ZABREČET,tak tento film vřele doporučuju,protože jsem to viděla několikrát a u konce nikdy nestíhám utírat slzy...;)

Kalifornské léto (2004) (seriál)

Seriál jsem sledovala,když běžel na Nově asi před..5 lety?A MILOVALA jsem ho,překvapuje mě nízké hodnocení...na pohodové RÁNKO je ideální,mohli by ho zase vysílat..

Fame - cesta za slávou (2009)

Vlastně ani nedokážu vyjádřit proč 3 hvězdičky...film trvá přes hodinu a půl ,ale NIC se tam vlastně nestalo,děj se táhne celkem POMALU...zaujmou samozřejmě taneční scény a úžasné pěvecké výstupy,to je tak vše.Jediné,co můžu ještě říct je,že si jdu stáhnout SOUNDTRACK :)

Imaginárium Dr. Parnasse (2009)

.Do konce života nezměním názor,že smrt Heatha Ledgera je OBROVSKÁ ZTRÁTA celkově pro svět filmografie.Je úžasný..ale co k filmu??Fantasy svět zajímavý,ale viděla jsem filmy s lepšími digitálními efekty..příběh je navíc občas vážně zmatený a ztrácíte se v něm.Ale naopak pochvala za to,jak se dokázal vyrovnat se ztrátou a vymyslel další prvek ve filmu,aby ji zamaskoval.Překvapila mě LILY Cole,kterou znám hlavně jako modelku a byla jsem zvědavá,jak se s jednou z hlavních rolí vyrovná.Skvěle..

King Kong (2005)

Tento film naprosto zbožnuju a vážně vám ani NEBUDE vadit jeho nadměrná délka,protože příběh se vyvíjí postupně a nenechá vás ani chvíli v klidu,všude na vás čeká tajemství a překvapení.Navíc jsem nečekala takový skvělý výkon od této herečky,které to tu mimochodem velice sluší ;) co mi však drásá nervy je konec...spoiler...jak King Kong umře,je to úžasný konec,ale vždycky u něho řvu jako malé dítě ..

Město Ember (2008)

Myslím,že je to povedený dětský filmík..ale i já se na to ráda podívám klidně znova,na HBO to dávali klasicky pořád dokola,takže už to znám celku nazpamět a ani mi to nevadí.Je to hezké a na film,který se neproslavil,to má KVALITNÍ efekty,například toho krtka nebo obrovské můry,na pohodové odpoledne klidně doporučuju :)

Pevné pouto (2009)

Nahoře vidím jen ne moc pochvalné komentáře,ale budiž,100 lidí,100 chutí...například MĚ film velice zaujal a sama nedokážu moc vyjádřit čím.První jsem si myslela,že to snad bude taková hezká pohádka,ale postupem času jsem poznala,že to asi snímek pro děti nebude :) ZAJÍMAVÉ spojení pohádkového světa s brutálním zavražděním holčičky,která mimochodem zvládá svou roli skvěle..vrah mi byl tak NEPŘÍJEMNÝ,tak slizký,když jí vlákával do svého doupětě..a celkový pocit z filmu byl, "skvělá práce !"