Dětská hra (2019)

Když jsem viděl vzhled Chuckyho myslel jsem si, že to bude kravina, ale bohužel to byla ještě větší sračka než jsem doufal. Je to velká amatéřina natočit něco podobného, když to s původním filmem nemá nic společného.

To Kapitola 2 (2019)

Ten film kazí nadměrné množství vtípků, divně sestřihnuté flashbacky. Ovšem postrádal jsem atmosféru. Všiml jsem si, že to bylo natočenou ve stylu Insidious 2, kdy se z druhého dílu TO stalo klišé.

Hra o trůny - Zvony (2019) (epizoda)

čekal jsem něco jiného. Bitva bastardů nebyla překonána, to psali jiní borci. Osmou sérii zkazili a hodně.

Smrtelné stroje (2018)

Nevím proč, ale ten film mi přišel perverzní.

Arachnid (2001)

Čistokrevný dobrodružny-horror na ostrově kde jsou obří pavouci, a jiné obří potvory. I když se jedná o průměrné béčko. Škoda, že není druhý díl.

Ztracen v džungli (2017)

Džungle fajn, nelíbilo se my jak zkrátili konec filmu a celkově to nebylo tak jak jsem očekával. Prvních 30 minut šlo pak to šlo s kopce

Tiché místo (2018)

Nic se tam neděje až na posledních 20 minut Pustím si raději Noc oživlých mrtvol, toto je bulshit a obludy nejsou moc vidět.

Atlas mraků (2012)

Ted vážně kdo to z vás to pochopil? Nejzajímavější příběh byl podle mě s Tomem Hanksem na Havaji. Tohle mohli pochopit jedině Ilumináti.

Predátor: Evoluce (2018)

Nechce se mi věřit, že z toho udělal Shane Black film pro děti se vtípky. A scénář byl přeplácenej,