Lásky čas (2013)

Krasny film, ktery byl sice sladounky jako marcipan, ale mel i sve vaznejsi chvilky.Ja romanticke filmy nesnasim a vzhledem k tomu, ze tomuto se podarilo me zaujmout, musi to byt uz vazne pecka. Perfektni vyber hercu, citlive zpracovani, prijemna hudba...Pro me prekvapeni roku!

European Poker Tour (2005) (pořad)

Mě se zde kritizovaný komentář pánů Staňka a Rychtaříka líbí a baví mě. Měl jsem tu čest i s originálním komentářem a to mě teda vůbec nechytlo, nevím proč. Samotný pořad je opravdová pecka a člověk se z těch her i hodně naučí, takže doporučuji začínajícím hráčům, i když třeba hrajete jen s kamarády v baru.

Dobrý synek (1993)

Je to zvláštní, ale nemůžu se shodnout s názorem většiny, že byl Wood herecky lepší, než Culkin. Elijah Wood měl v tomto snímku stejnou mimiku, jako v Pánu prstenů a to oba filmy dělí slušných 8 let. Žádný pokrok a Wood je stejně špatný herec, jako je například Jason Statham. Má ale prostě kukuč, na který lidi berou, takže se veze. Culkin doplatil na "špatnou životasprávu", takže se z talentovaného kluka stala troska. V Dobrém synkovi hraje ale skvěle a uvěřitelně...zdá se mi vážně divné, že to vidím jen já a zlomek dalších :-/

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Začal jsem odzadu a jako první díl série jsem viděl tenhle poslední a byla to teda veliká paráda. Prcičkám jsem se vždy vyhýbal, páč jsem tyhle pubertální blbosti nikdy neměl rád. Teď jsem se ale na to dostal do kina spíš náhodně a rozhodně toho nelituju. Přes veškerého Stiflera to nebylo tak pubertální a bylo mi to tak bližší. Pohodová komedie, na kterou se dá podívat vícekrát a to už se vidí málo.

Černé ovce (2006)

Je pravda, že tohle s ranou tvorbou Petera Jacksona opravdu srovnávat nelze, protože tohle bylo daleko zábavnější a úlitlejší. Jonathan King ví, jak s materiálem naložit, což se u "božského" Petera nedá říct. Perfektní zábava a jedna z nejvtipnějších věcí, které jsem kdy viděl!

Návštěvníci (1993)

Tak tenhle film je prostě bomba. Možná, že by byl vníman ještě lépe, kdyby někteří diváci pochopili, o co tomuto snímku jde. Je to de facto parodie, která však jde originální cestou silně nadnesených gagů, kterým se zasměji vždy, když to vidím. Djkoma prokázalto, o čem jsem mluvil, že ne všichni všechno plně pochopí a tak i to hodnocení podle toho vypadá. Nenapadlo tě třeba, že Reno má ten "kamený výraz" schválně.? Mr. Bean se taky usměje zřídka a přesto dokáže pobavit masy.

Demolition Man (1993)

Velmi vyvedený komediální akčňák.. Hláškuje se o 106 a akcí a vtipnými momenty je to našlapané. Pro mě rozhodně jeden z nejlepších filmů se Slyem. V Rambovi a Rockym je možná moc patosu. Tohle je víc uvolněná podívaná a je to rozhodně ku prospěchu. Vylíčená budoucnost navíc může být do určité míry pravděpodobná a to v člověku krásně zahlodá. Poznámka na závěr: poprvé jsem to viděl, když mi bylo devět nebo deset a kvůli blond páču Snipese jsem si myslel, že to je Dennis Rodman.

Queen ve Wembley (1986) (koncert)

Nejlepší koncert nejlepší kapely historie rocku. Opravdový vrchol této legendární skupiny. Freddie v naprosto neuvěřitelné formě. Slova jsou zbytečná, tohle je nádhera!!!

Kmotr III (1990)

Budu pokračovat v trendu pěti hvězdiček v sérii Kmotra. Ačkoliv musím říct, že tředí díl se mi líbí o něco více, než díl předchozí. Zatímco ve druhém díle hrál druhého charismatického chlapíka (vedle Al Pacina) skvělý Robert de Niro, tady je to Andy Garcia. A musím říct, že je opravdu skvělý. Povahou jasně po tatínkovi Sonnym a vzhledem podobný mladému Michaelovi. Stárnoucí Michael na sklonku své kariéry se snaží dát dohromady svou rodinu a očistit veškeré své "obchody" a při tom vydělat slušný obnos. Narozdíl od druhého dílu ságy jsou zde věci řečeny více přímo a nerozbalují se postupně. Nejsem tak líný přemýšlet, ale tohle mi vyhovuje. Dost řečí. Kmotr III je skvělým dovršením série a pozornost si zaslouží minimálně jako jeho dva starší bratříčci.

Kmotr II (1974)

Řekl bych takřka diametrálně jiný pohled na rodinu Corleone. Z Michaela se stal neuvěřitelný hajzl a Coppola to tentokráte ukazuje přímo. Zatímco Marlon Brando byl zahalen v hávu tajemna, Al Pacino zde stojí úplně nahý se svými hříchy. Zde snad nemůže mít s Michaelem Corleonem nikdo sympatie. Retrospektivní vložka s mladším donem Vitem Corleonem v podání Roberta De Nira byla vynikající a filmu vévodila. Přesto musím říct, že Al Pacino byl vynikající a i tato linie byla skvělá. Nemohu jít pod pět hvězdiček. Je to jiný pohled než v jedničce, ale přesto úžasný.