Inkoustové srdce (2008)

Knihu jsem sice nečetla. ale film se mi líbí a dobře se trefil do mého diváckého vkusu.

Knight Rider - legenda se vrací (2008) (TV film)

Pilotní film se mi docela líbil. Uvidíme co se z toho nakonec vyvrbí. Ale nečekám nic světoborného, už kvůli tomu, jak mi připadá většina amerických seriálů průměrná.

Knight Rider - Legenda se vrací (2008) (seriál)

Bohužel výsledek nic moc. Nápad oživit starý seriál s Hasselhoffem je naprosto zbytečný. Původní seríál zná snad každý a rád se na něj znovu podívá, a to nejen z nostalgie. Tenhleten nenabízí naprosto nic, co by stálo za to si jej nějak pamatovat. Bohužel se tak zařadil do škatulky naprosto průměrného amerického seriálu vsázející pouze na atraktivní hlavní hrdiny a nabušené auto. Nedivím se, že po pár dílech začal nudit (i mě) a byl proto ukončen. Plusem seriálu je dobrá znělka, která se povedla.

Ponyo z útesu nad mořem (2008)

Nebylo to sice tak výborné jako Cesta do fantazie, ale i tak se režisérovi podařilo natočit výtečný film nejen pro děti.

Svatyně (2008) (seriál)

Viděny všechny čtyři řady.

Žralok v Benátkách (2008) odpad!

Hrozný film, lituji ztraceného času před televizí. A vůbec se nejedná o horor!!!!

96 hodin (2008)

Konečně pořádný a kvalitní akčí film!! A s Liamem v hlavní roli. Kdo by to kdy čekal, že mu to tak dobře půjde.

Dračí války (2007)

Příběh dojíždí na naprosto neoriginální scénář, na tricích je bohužel vidět, že se nejedná o žádný drahý velkofilm. Za zmínku stojí akční druhá půle filmu a velmi slušný soundtrack od Steva Jablonského.