Sexuální výchova - Epizoda 1 (2021) (epizoda)

Byval to dobry serial a snad porad bude, ale prvni dil se hodne nepovedl, vetsina foru trapna a male melodrama mezi parkarema bylo velmi uspechane a tak nejak navic.

Pád (2013) (seriál)

Pomalejsi tempo nechava nahlednout do vetsich podrobnosti detektivni prace nez je obvykle, zaroven bezici politicka linka pak muze pripominat The Wire. Ovsem podobnost je jen zdanliva, tady se jedna o neco zcela jineho, ale nemene pusobiveho. Nejvice mne ale mozna paradoxne ohromil zacatek treti sezony a dil, ve kterem jsem se o praci zdravotniku dozvedel vice, nez v kteremkoliv z nepreberneho mnozstvi serialu zamerenych vyhradne na lekarske prostredi.

Yesterday (2019)

Hlavni motiv je pomerne zajimavy ale s romankem odehravajicim se na jeho pozadi je to horsi. Predevsim umele a hloupe vytvoreny konflikt mezi osobou identifikujici se jako muz a osobou identifikujici se jako zena (ano fuj, predpotopni heterosexualni romanek, koho dnes jeste tyhle staromodni vystrelky zajimaji, ale alespon barva pleti je v poradku). Zpusob kterym hrdina k rozumu prisel pak neni o nic lepsi.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Písky v Margate (2012) (epizoda) odpad!

11 dilu neco budovat a pak to timto zpusobem zahodit. Rothsteina znicit jednou vetou do telefonu a co mel byt Rambo vystup maskovaneho muze, to si asi spletli serial kdyz to tocili. On uz v predchozim dile boj mezi dvermi byl velmi spatne natocen, ale co se delo v tomto bylo primo tragicke.

Impérium - Mafie v Atlantic City - Série 2 (2011) (série)

Chvilemi jsem se ztracel v tom kdo je s kym kamarad a kdo chce zrovna koho zabit, protoze jsem mel obcas problem rovzpomenout se na to, ktera postava co delala v dilech minulych. Jeste hure, casto jsem nechapal motivaci postav pro jejich konani a obcas mi prisel deravy i samotny scenar, nejen moje hlava. Napriklad Nucky ma problem, ma spoustu chlastu na mori ale nema ho jak dostat pres pobrezni straz. Serial jako reseni nabizi nakup Whiskey v Irsku. Nepochopil jsem jak to resi jeho problem. Podobnych dle meho nazoru dosti zvlastnich udalosti je v serii hned nekolik.

Mare z Easttownu (2021) (seriál)

Seznam americkych serialu ktere jsem videl pred Mare. White Lotus, Atypical, The Expanse s5. Vsechny ctyri serialy obsahuji ne nevyznamnou linii tykajici se homosexuality. Byt privrzencem konspiracnich teorii, zacnu si myslet ze se jedna o velkolepy plan levicovych zelenych jak zachranit planetu tim ze ukazu mladym lidem ze byt homo je spravne, rozmnozovani neni dobre a cim mene lidi tim vice prirody. Takze klukoholky americky strcte si tu homosexualitu do rite kam patri. Jo a serial samotny docela dobry, nebyt posledniho dilu bylo by to za 3. Ten socialni presah o kterem se zde basni zas nebyl tak ukrutne skvely a detektivni linka s unosem take za mnoho nestala.

Dobrý doktor (2017) (seriál) odpad!

Chce se mi zvracet. Brutalni patos pro prave americke hrdiny. K tomu srdcervouci hudba a zpomalovacky. Unikatni zalezitost.

Filmy našeho dětství (2019) (seriál)

Forma je priserna. Uvital bych vecny dokument se zajimavy fakty a ne tuto rychlo strizenou radoby vtipnymi vsuvkami prospikovanou modernu.

Atypický - Série 4 (2021) (série)

Bohuzel se velka cast 4te sezony toci kolem Izzie. Amici museji homosexualitu nacpat vsude. Byt hetero uz neni normalni, byt homo je nova norma a moda. Zapletky s Izzie jsou hloupe, neustale se opakujici a nezajimave. Holky se za tech deset dilu vzajemne urazi a omluvi snad 30x. Je to upravdu umorne. A ani ostatni linky pribehu uz nemaji mnoho co nabidnout a jsou stale silenejsi, povrchnejsi a predevsim stale vice a vice absurdni. Tento serial zacal jako historky ze zivota autisty, ve ctvrte sezone se ale autismus neresi temer vubec.

Časové pásmo bylo změněno