Dva muži ve městě (1973)

Tak dlouho jsem se tomu vyhýbal a dělal velkou chybu. Výborné herecké výkony všech herců v příběhu, kdy se z hříšníka stává ctihodný občan, ale kvůli předsudkům jednoho parchanta to prostě nevyjde. Konec mě neuvěřitelně dostal a ještě teď je mi špatně z nespravedlnosti, která může potkat v podstatě kohokoli. A je to jeden z prvních (možná 3. film) kde hraje Gerrard Depardie, ikdyž jenom blaf snad na minutu.

Hvězdný prach (2007)

Všude samá chvála, koukalo se na to celkem dobře, ale nakonec to ve mě zanechalo jakés takés prázdno....

Krysař (2000) (divadelní záznam)

Sice jsem neviděl originál, ale nezdá se mi že by tahle verze byla tak hrozná jak se tu píše. A Sisa mi taky nepřijde škaredá a její výkon mi přijde úchvatný :-)

Mechanik (2004)

Tak tohle bylo nařvané. Totální psycho. Nejde se ubránit srovnání s Fight clubem, ale tady je to podané v o dost ponurejší a víc nervi drásající atmosféře. Zápletku jsem sice rozlousknul brzo, ale atmosféra byla čím dál dusnější a dusnější a jak to celé skončí mi fakt jasné nebylo. A Bale je můj oblíbenec už delší dobu, ale tohle bylo ještě nad rámec. Nevím, jestli jeho rámec nebo rámec herectví vůbec.

Annie Hallová (1977)

Chtěl jsem napsat to samé co Kleopatra...žel byla rychlejší, tak se podepíšu pod její příspěvek :-)

Muž z Ria (1964)

¨Belmondovi muži mě tedanějak zvlášť neberou.

Úhel pohledu (2008)

Akce, věrnost, zrada, překvapení.... Tenhle film měl od všeho něco a to je dobře. Jak vidí atentát na prezidenta štáb CNN, samotný prezident, jeho nejlepší (ikdyž na dlouho vyřazený) ochránce, teroristi nebo obyčejný americký turista, který projevil typickou americky filmovou hrdinost..... To zjistíte, až se podíváte.

Zatímco spíš (2011)

Mě v tom prostě něco chybělo. Čekal jsem napínavý thriler - možná něco ve stylu la Cary Oculty, ale ta tenhle snímek i přes delší rozjezd naprosto předčila. Tu byl sice rozjezd dobrý a celkem sem se těšil co bude dál, ake hrůzu ani napětí to ve mě fakt nevyvolávalo. Pro mě slabých 60%

Probudím se včera (2012)

Možná ne uplně propracované do detailů, ale mě se to velice líbilo. Hlavně Eliška, do té bych se zamiloval hned :-)

Já, mé druhé já a Irena (2000)

Některé ,,vtípky'' jsou spíš trapné , ale jsou tu i scénky které mě vždycky neskutečně pobaví :-)