Tři přání pro Popelku (2021)

ako sa zapáčiť všetkým komunitám? úlohu princa zveríme turkovi Cengizovi Alovi, za pobočníkov mu dáme buzny, ktoré chodia na lov vtákov, na kráľovskom dvore na ďalekom severe pod polárnou žiarou sa mihne zopár černošských šľachticov, neustále treba brnkať na strunku teplošov.... des a hrôza

Eternals (2021)

filmy trvajúce viac než hodinu a pol sú dobré tak akurát na uspávanie hadov

Mulan (2020)

postráda to akýkoľvek humor, animovanej verzii to nesiaha ani po členky. kilometrové skoky, behanie po stenách, chytanie vystrelených šípov holými rukami....čo to malo znamenať? možno čínskym deťom sa to bude páčiť, pre mňa to však bolo veľké sklamanie

Děda je lotr (2016)

ach jaj, od Roberta De Nira som sa dočkal slaboduchej "komedie" o strkaní palca do zadku Zacovi Efronovi, s ktorým hodinu a pol vedie dialóg na tému veľkosti vtáka, ktorého by rád zasunul ešte pred tým než exituje. začínam rozumieť, prečo bradatí pravoverní bojovníci nenávidia západnú dekadentnú kultúru. toto predsa nemohlo byť smiešne ani 15-ročným zhuleným puberťákom

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Déjà vu terminátor, len viac farebnejší a v zmysle výtvarného romantizmu bez krvi, vhodné na popoludňajšie zhliadnutie, keď von prší

Divergence (2014)

podobné ako Equilibrium, ale rovnako zlé ako Hunger Games. keby to aspoň nebolo také dlhé, až mi pri tom vyhladlo

Národ snílků (2010)

nemám čas písať komentáre, no tentokrát musím, musím napísať varovanie pred týmto patogénnym snímkom. Je to ako protiklad simpsonovcov, všetko je depresívne, všetko zlé je nasilu dotlačené do extrému, aby to v posledných piatich minútach skončilo obrovským romantickým happyendom, plným lásky, pochopenia, odpustenia. ak bojujete rovnako ako ja s akútnym nedostatkom voľného času, strávne radšej hodinu a pol niečim iným, než pozeraním na nezdravo sebavedomú Carolin, ktorá je múdra ako rádio a vysvetľuje všetkým o čom je život

Jen na sex (2008)

veľmi príjemná oddychová záležitosť, dobre som si pri nej odpočinul, taká šteklivá jednohubka

Hugo a jeho velký objev (2011)

5 oskarov za film, ktorý by mal začínať varovaním: "Pozor, extra depresívne! Nevhodné pre ľudí a delfínov, u ktorých môže vyvolať samovražedné sklony". Hugovi zomrela matka, Hugovi zomrel otec, Hugovi zomrel strýko. Hugo sa spriatelí s dievčatkom, ktorá nežije s rodičmi lebo jej zomreli. Kvetinárke zomrel brat. Policajtovi zomreli obaja rodičia a vyrastal v sirotčinci, teraz striehne na stanici na zlodejíčkov, ktorých posiela rovno do sirotčinca lebo aj im zomreli rodičia..... nemal som to pozerať v nedeľu večer, skazilo mi to celý víkend, dosť ma to rozladilo