• Krátkometrážní

Kouzelná romance (2007)

Napoprvé *, napodruhé ***. Stačí se na to jen koukat ve správnou chvíli a rozpoložení (rozuměj o vánocích, kdy jste pod vlivem vaječňáku bez vajec a Salka schopni vstřebat prakticky cokoliv).

Legenda o Vánocích (2007)

Hezký příběh s příjemnou stopáží, pěknými záběry finské zimy a léta, poklidné, uvěřitelné. A v tom úplně posledním okamžiku přehodí vyhýbku a celé to podělají. Tohle divák nečekal.

Všichni to vědí (2018)

Odvyprávěný příběh, ze kterého si nic neodnesete, chybělo nějaké napětí, mé divácké já nebylo uspokojeno. Penélope Cruz jsem po probrečených nocích a bez zkrášlujícího make-upu nepoznala, na nic zajímavějšího z tohoto filmu si už nevzpomenu.

Večírek (2017)

Divadlo na televizní obrazovce a tentokrát se to povedlo.

Halloween (2018)

Film bez atmosféry, vrah chladnokrevně zabíjí, divák to chladnokrevně sleduje a ani to s ním nehne. Stejně tak jako neprojevuje emoce Michael Myers, nevyvolal ve mně film žádné emoce, kromě pár zasmání se. K tomu ještě trapný závěrečný okamžik. Oceňuji jen tu krátkou stopáž.

Valerian a město tisíce planet (2017)

Vizuálně hezký, ale byla to nuda trvající přes dvě hodiny, ten příběh prostě neodcejpal. Rozumím, že do toho nechtěli rvát víc akce, pak to ale měli postavit buď na ohromujících mimozemských tvorech, přidat na chemii mezi Carou a Danem, která jaksi nebyla přítomná, anebo to okořenit trochou humoru.

Temná věž (2017)

Vždyť to bylo pro děcka! Závěrečný feeling jako při sledování Nekonečného příběhu. Akční a napínavý to bylo, na podzimní koukání pod dekou dobrý.

Paddington (2014)

Imigrantská tematika pro děti, medvídě do každé rodiny.

Všechno nebo nic (2017)

Nuda k ukousání, zábava/komedie/romantika 0/0/0. Michał Żebrowski působil jako statický panák, k tomu slabá dějová linie. Česká verze se alepoň, narozdíl od té slovenské, dala poslouchat. Se zamutovaným zvukem to ale vypadá moc hezky, tak barevně a k tomu i pěkná kamera.

Transformers (2007) odpad!

To byla ale pi******! Těch pár vtipů to nezachránilo.