Matrix (1999)

Shlédl jsem nedávno po dlouhé době a žádné velké nadšení, ale snižovat hodnocení se nechystám, přecijenom mám k tomu filmu velkou úctu. Nejslabší stránka filmu - dialogy. Shlédl jsem znovu po nějaké době a velké nadšení is back, baby. Dialogy vůbec nejsou špatné! Navíc se mi potvrdil dojem, že dabing u tohoto filmu doceňuji více než originál a to obzvláště u Morfeuse, jehož hlas je působí mnohem drsnějším dojmem než v původním znění.

Spiderman (1994) (seriál)

„with big power comes big responsibility...“ :D V poslední sérii tahle hláška padne tak třikrát za díl :D:D:D. Jako malej jsem to hrozně žral, pak sem to zhlédl později a stále mě to bavilo, takže jasná volba.

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

No jako malého mě to bavilo, ale je to hrooozná blbost

Texaský masakr motorovou pilou (2003)

Nepříliš originální horor, ale napětí a hutná mrazivá atmosféra tomu dává grády. Správě creepy obyvatelé a prostředí. Přesto horor není žánr mého srdce, lepší tři hvězdy.

Trhák (1980)

Vše kromě scének a písniček dobré. Ale scénky a písničky zabírají 90% stopáže. Ač míněny recesisticky, pro mě nesnesitelné.

JAG (1995) (seriál)

V dětství sem tento seriál míval fakt rád, dnešníma očima to vidím kritičtěji.

Podfukáři (2004) (seriál)

Solidní zábava, ale nic navíc. Takově prvoplánově zábavné téma. Schéma se pochopitelně opakuje. Charaktery a herci průměr. Občasná snaha vytáhnout nějaké to životní moudro z pozice podfukářů spíše úsměvná. Lepší průměr

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Kvalitní vizuální stránka se stará o dobrou zábavu. U téhle odreagovačky mi to stačí ke spokojenosti. Bohužel neviděno v kině, pak bych možná šel ještě výš.

Zelená míle (1999)

No asi bych se měl kouknout znova (viděno dávno), třeba bych pak to hodnocení trošku zkorigoval, ale dokud se tak nestane, tak zůstává na 2*. Hrozná ždímačka, která mě vskutku neoslovila, z velké části proto, že nemám rád magično tam, kam nepatří.