Street Safe, Street Smart (1990)

Dá se toto vůbec hodnotit? Devadesátky hadr. Pravděpodobně Leova první filmová role.

Constantine (2005)

Objektivně spíš na čtyři hvězdy, ale fakt, že jsem se po dobu celýho filmu ani jednou nepodíval na mobil, se pro mě stává novým měřítkem kvality. Reeves hraje skvěle, a idea pekla země a nebe stvárněná v tomhle filmu mi připadá jako velice zajímavej nápad. Mým nejoblíbenějším ďáblem však stále zůstává Al Paciona, ale to jen tak na okraj :)

Batman se vrací (1992)

Narozdíl od jedničky jsem tuhle taškařici jako malej viděl, a proto dávám jednu hvězdnu navíc za nostalgii, která překvapivě funguje.I přes veškerou kýčovitost filmu považuju Tučňáka za největšího creepa mezi batmanovskejma záporákama. Naprostej nechuťák, to se tvůrcům fakt povedlo.

Prázdniny v Římě (1953)

I přes počáteční skepticismus se mi film nakonec hodně líbil, a konec je opravdu geniální. Atmosféra Itálie v padesátých letech musela být opravdu kouzelná.

Nepřítel státu (1998)

Zabavnej film na nedělní odpoledne, ale popravdě jsem od toho čekal víc. Kdo se opravdu chce cítit jako enemy of the state, tak tomu bych doporučil spíše Bournovské filmy.

Prometheus (2012)

Ke konci lehce přeplácaný, ale čtyři hvězdy si to zaslouží, hutná atmosféra tomu po celou dobu nechyběla, a to je pro mě zásadní.

Žoldák: Legie zkázy (1998)

Na tomhle jsem vyrůstal. Nevim proč ale jako malej jsem ten film viděl aspoň 5x. Proto pět hvězd.Jinak, ten kdo přeložil Soldier jako Žoldák by si zasloužil nafackovat.

Feuer! (1979) (TV film)

Zajímavá rakouská reflexe revolučního roku 1848. Povedená dobová atmosféra, vtipná wienerisch němčina a Waltz v jedné z prvních rolí. Guat.

Šílený Max: Dóm hromů (1985)

Pro mě srovnatelný s dvojkou. Začátek byl teda lepšíl, prostředek kravina a ke konci opět super. Ale oproti dvojce ubylo krve a vůbec nechutnejch scén, v tomhle se ten film drží docela při zemi.

Šťastný Luke - Daisy Town (1971)

Za cigára jedna hvězda navrch, tohle už by dnes neprošlo. Na jednu stranu to chápu, na druhou stranu na divokym západě kouřil asi opravdu kazdej. Divím se, ze se to ke me dostalo až teď.