• Krátkometrážní

Michael Collins (1996)

A stejně nevim, proč se tam furt mydlej. A je to možná lepší. Mydlit se stejně budou furt. Hádám, že to je v lický povaze, rasovat druhý, kerý nejsou jako já.

Smrtelná čára (1972)

Bezďák v metru vraždí a jakože kanibalizuje okolí, ale nakonec výde najevo, že to neni nějakej démonickej ledrfejs, ale ubohej strejda pokrytej bolákama, kerýho je člověku spíš líto a tak to ztrácí veškerý napětí nebo hrůzu a je to jen hnus na to koukat. Jedinej dobrej je v tom strýko Donald, kterej si to evidentně užíval na sto percent.

Paradise City (2022)

Příjemná jednohubka, která utekla jako nic.

Žena pod vlivem (1974)

Uff, vůbec to skouknout byla těžká řehole, nelíbil se mi styl hraní Geny Rowlands, nelíbil se mi ten jakože doku styl a vůbec celý to bylo dost otravný, ale ok, můžu říct, že sem to viděl. Né, že by to někoho ale zajímalo.

Studio 666 (2022)

To byla ale ptákovina Dejve!

Motocyklové deníky (2004)

Extrémně nezáživné cestování po Jižní Americe, zatraceně nudná jízda!

Vlákna (1984) (TV film)

Je nutno smeknout před tímto varovným signálem, který je stále extrémně platný a aktuální. Působí to strašně moc realisticky, takto by to mohlo jednou doopravdy bejt. Nejhorší je, že to tak nejspíše jednou i bude a možná se toho všichni dožijem a to už nebude jen film. Dokud je to jen film, tak je to ok, jakmile se to stane, už to ok nebude. Ironií je, že je to ze stejnýho roku jako Terminátor. A co má společnýho toto a Osobní strážce? Je to vtipné.

Katka (2009)

Každému co jeho jest, někdo má rád vdolky, někdo holky a někdo tvrdý drogy, jak je libo. Každej má svobodu vybrat si to jeho co mu sedí. Katka si vybrala drugs, pak holt musí nejst i to ostatní, co to sebou nese. Podle mě je vůbec nejlepší nikdy drogy nevzít, nemusim mít všechno. Akorát v tom filmu mi ani tak na nervy nelezla ona jako ti její vypatlaní bojfrendi, jeden horší než druhej, respektive oba hrozní, vyšmátraní až na půdu, ale co se divim, nedivim, týdle lidský spodině, stejně jako nám, by se udělala velká služba, kdyby se jim píchla větší dávka, aby už to jejich utrpení skončilo, vyléčit to nejde a nic jinýho se s tim dělat nedá, jakmile vykročí na tu cestu, tak je hotovo 20.

Okamžik záblesku (1984)

"Okamžik záblesku můžeme považovat za nevýraznou ukázku současné americké komerční tvorby", chacha, soudruzi museli být bdělí, když odhlédneme od nutnosti shodit film vyrobený prohnilými imperialisty a koukneme se na to nezaujatým pohledem, pak zjistíme, že to je parádní film se vším všudy.

Chyťte zloděje (1955)

Samozřejmě, když je film prvotřídně nudnej, musí bejt v červenym.