• Pohádka

Nebudu mlčet (2017) (TV film)

Zajímavé téma kazí tak trochu rozplizlé nemastné neslané zpracování. Chybí víc kontroverznosti a větší hloubka.

Madam služebná (2017)

Rossy de Palma není žádná Pretty woman. Rozhodně je svižnější.

Gattaca (1997)

Výborný námět, ale dost mi vadila přehnaná melodramatičnost.

Co s láskou (2014)

Sladší než cukrkandl, předvídatelnější než Sybilino proroctví a černobílejší než černobílý film. Ale na druhou stranu to nebylo trapné (no dobře, Dawsonův otec trapný byl, tam mhouřím obě oči) a uječené, takže vlastně dobrý.

Kravaťáci - Série 5 (2015) (série)

V téhle sérii se seriál odchýlil od všeho, co představoval dosud. Sebevědomé postavy se začnou chovat imbecilně a když došlo na přetahování, která z nich by skončila ve vězení radši, děj se přehoupl do science fiction. Zcela vážně jsem uvažovala, jestli dát tři body anebo je to už na dva.

Kravaťáci - Série 4 (2014) (série)

Nebudu lhát, je to návykové a pořád ještě mě to baví, ale z pomalu rozjíždějící se Ordinace v růžové zahradě jsme se doklouzali k Pretty Women. :-)) Z další série už mám vyloženě strach.

Kravaťáci - Série 3 (2013) (série)

Pořád je to zábavné, ale čím dál víc to připomíná Ordinaci v růžové zahradě, nebo aspoň moji představu o ní, kdybych ji někdy sledovala.

Nezvěstná (2023)

Odsýpá to, je to svěží a moderní, ale v závěru překombinované, až nesmyslné. Prostě zápletka měla stát nohama více na zemi, což teda spíš poletovala v říši fantazie.

Zakletá jeskyně (2022)

Koukatelná fantasy, která ale místy působí delší, než skutečně je.

Klíč svatého Petra (2023) (TV film)

V rámci štědrovečerních pohádek rozhodně těžký nadprůměr, přiznejme si ale, že srovnávací základna posledních let je velmi nízká. Nicméně pohádka má příběh, místy i vtip a neztrácí se v uřvanosti. Už to z ní dělá výjimečný počin. Za mě plus i za Bereniku Kohoutovou.