• Pohádka

Rytmická sekce (2020)

Něco jako brutální Nikita, která se ale hodně nepovedla.

Boží mlýny - Sekta (2021) (epizoda)

Slezáčkův guru Jára má charisma, co mají za přednost Hřebejkovy Boží mlýny, na to jsem zatím nepřišla. Logika a humor to ale není.

LOL (2012)

Nemastné, neslané, chyběl tomu děj. Chybělo tam vlastně všechno, takže vznikl zbytečný film. Ale natočený slučně, to zas joooo....

Krev a voda (2020) (seriál)

Od tak atraktivního námětu bych čekala víc vtažení diváka do příběhu a větší tah na branku. Namísto toho se postavy chovají prapodivně a ten závěr, kvůli kterému jsem to dokoukala, taky nakonec nepřišel.. Sumasumárem nuda v Kapském městě navzdory horečnému ději.

After: Polibek (2019)

Afektované, kýčovité, dlouhé. V kontextu tohoto filmu by se daly i knihy edice Harlekýn nazvat uměním. Pro mě zajímavé jen to, jak vypadají dnešní rebelové. Umělí, ulízaní,zlaté máničky. :-)

Boží mlýny - Spící lodě (2021) (epizoda)

Jestliže Provaz za moc nestál, tak Spící lodě už nastavily ručičku kompasu směrem k odpadu. Ještě v něm nejsou, plují pomalu, ale zatím jistě. Byť tu totiž vnímám pokus o parodii, ve finále působí celý příběh Zorra mstitele spíš jako smutná fraška.

Tanec v srdci (2020)

Naprosto zbytečný film stavějící jedno klišé vedle druhého. A když na to přijde, v podstatě to nemá ani děj.

Ztracené dívky (2020)

Holky, co nebyly z naší školky a tuctový příběh bez jakékoli přidané hodnoty.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Hyperkorektnost a gender v přímém přenosu nám předvádí šlechtice či královny tmavé pleti stejně jako kdyby Hitlera hrál blonďáček bez paruky. Už jen z tohohle důvodu nelze brát seriál vážně. Ale ono je to vlastně jedno, protože i celý příběh je jen trapná levná točená limonáda. Viděna 1. série a nemám v úmyslu se vracet k další.