Pelíšky (1999)

Jistě, byl to narušitel a možná vrah a s takovými se musí jednat bez milosti, to není jako práce s buzolou děti.

Hyde Park (2010) (pořad)

U nás výjimečný pořad, který v našich luzích a hájích nemá obdoby. Hosté jsou zváni podle aktuálních témat a "obyčejný lid" se jich může na cokoliv zeptat. Skvělé. Jen tak dál ČT24.

Šmoulové (2011)

Kdo šmouli nezná a viděl je poprvé v životě, musí si je zamilovat, jinak to nevidim.

Kamarád taky rád (2011)

Rozhodně hodně nadprůměrný romantický film. Toť vše.

Van Helsing (2004)

Když se chcete podívat na vymazlený efetky a hezký holky bez nebo s křídlama, tohle je správná volba.

Rocky IV (1985)

Tenhle Rocky je nejnarubanější ze všech dílů.

Superbad (2007)

Ze začátku je to skvělý, hlavně když se objeví neustále hláškující Seth Rogen ( zvlášť se mu povedlo to se spermatem), ale potom (hlavně ke konci) film začne ztrácet dech. Jinak docela slušná oddychovka, navíc Michaela Ceru mám rád. Takže 70%.

Určitě, možná (2008)

Sakra na tý malý holce něco je. Maculay Culkin to neni, ale rozhodně ví, jak na to.

Green Lantern (2011)

Myslel jsem, že to bude takovej trhák jako je třeba Spiderman, ale všechno se mi zdá takový nedokončený, jako kdyby to bylo udělaný napůl. Navíc mě nijak zvlášť nenadchla hudba, kde je nějaká znělka jako má třeba Superman. Jinak Ryan Reynolds je sakra sympaťák a Blake je prostě k sežrání, i když jí ve filmu nebylo moc vidět. Ale protože superhrdiny miluju, dávám 70.

Mr. Bean (1990) (seriál)

:D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, :D, .....................