Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
15 fanoušků
/ 10 bodů
Wabank.
Michal Riedl
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Shut up the fuck, you must
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Drama
Horor
Animovaný
film
seriál
pořad
TV film
koncert
USA
Velká Británie
Německo
Česko
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Kancl
(2005)
Skins
(2007)
Zpátky do školy
(2009)
Dexter
(2006)
Californication
(2007)
Simpsonovi
(1989)
Misfits: Zmetci
(2009)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Přátelé
(1994)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
10 bodů
Fanklub
(15)
Jaxx
JimWayne
Peťsi
Taio
Efchenice
Nagg
Scelleton
Mara658
Hurng
Odysey94
Katerkosi
Namikaze
McRedy
12055
Djambik
Časové pásmo bylo změněno