The Punisher - Season 2 (2019) (série)

Slabší než první série, kde se hodně povedla dvojice Frank a IT tatík. Hodně moc "náhod", část série se vleče, kde místo řežby, která k Punisherovi sedí se až moc řeší psychologie postav. Závěr, ale dobrý.

Jen žena (2019)

Bohužel je asi jen otázka času, kdy "vraždy ze cti" dorazí i do ČR. V sousedním Německu jich je oficiálně spácháno zhruba 100 ročně, reálně to bude samozřejmě více. Je pravda, že v tomhle konkrétním případě asi mohla Aynur alespoň trošku předstírat, že se úplně nezřekla "pravidel" rodiny a asi by nedošla k jejímu zavraždění. Nicméně potrestání pachatelů směšné.

Proč ženy zabíjí (2019) (seriál)

Snad jeden slabší díl, jinak výborné po všech stránkách. 90%

Ve jménu vlasti - Série 4 (2014) (série)

Nejlepší je asi polovina této série. Bohužel poslední dva díly špatný. Tvůrci používají hodně berliček a v tomto případě udělali z američanů úplné amatéry a vlastně už opakují sami sebe. Poslední díl pomalu telenovela.

Odříznutí (2018)

Určitě baví, zároveň úplně originální taky není. Slušná atmosféra a kamera. Dialogy a scénař průměr.

Pengabdi Setan (2017)

Není to špatné, ale nízký rozpočet je hodně znát.

Krvavá nevěsta (2019)

Tohle se mi hodně líbilo. Není to tak úplně horor, hodně černá komedie. Skvělé herecké obsazení. Samara Weaving je nejen krásná, ale také skvělá herečka.

Neviditelný (2020)

Takový hezký béčko. Nic moc efekty a občas ne zcela přesvědčivé chování některých postav.

Válka ve Vietnamu (2017) (seriál)

Časově velmi náročné, ale stojí to za to. Výpovědi všech zůčastněných a to nejen těch na bojišti, perfektní záběry, ale taky velmi emoční. Není to dokument pro každého, ale takto kvalitní dílo by měl vídět každý, je to totiž víc než jen "vyprávění" o válce, ale o lidech, o nás, o tom co je v každém z nás. 99%