Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Drama
  • Dokumentární
  • Krimi

Oblíbené filmy (10)

Bílá paní

Bílá paní (1965)

Vynikající satira doby, kdy vznikla. Excelentní výkony herecké elity 60-70 let. Komedie u které se divák směje při každé další větě. Je nutné ocenit odvahu realizovat takový film ve své době.

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“

„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)

Nadčasová komedie s těmi nejlepšími herci své doby. Parodie na bondovky v českém komiksovém vydání. U tohoto filmu se budete bavit i po desátém shlédnutí.

Její případ

Její případ (2005)

Velmi silný příběh jednotlivce, který se postaví systému, nehledě k tomu, že rebel v právu je krásná perfektně hrající CH. Theron. Příběh má významný přesah do světa společnosti systémů všech kultur a národností. Výborně natočené sociální drama gradující závěrečnou scénou, která dokáže podpořit nejednoho člověka v nesnázích.

Děkujeme, že kouříte

Děkujeme, že kouříte (2005)

Krásná ukázka zpochybnitelnosti jakéhokoli názoru či pravdy. Lehký humor doprovází elegantní příběh o manipulovatelnosti stáda. Všem kteří si myslí, že jsou schopní si vytvořit vlastní názor se film bude líbit. Dobrý herecký výkon dětské hvězdičky.

Svéráz národního rybolovu

Svéráz národního rybolovu (1998)

Jedna z nejlepších dosud nepřekonaných ruských komedií zobrazující ruský životní styl dovolenkujících mužiků ve středních letech, kteří jsou zaplétáni do absurdních a vtipných událostí točící se kolem ruského národního nápoje VODKY. Lovu zdar.

Blbec k večeři

Blbec k večeři (1998)

Komorní jednoduchá komedie stojící na vynikajících hereckých výkonech, hlavně postavy blbce k večeři. Francoa Pignon přináší každou minutu filmu ne jeden zvrat jehož jedinečnost vás přinutí plakat smíchy. Myslím, že řežisér Francis Veber měl vždy velmi dobrý čuch při castingu.

Zkrat

Zkrat (2011)

Akční film, kde příběh elegantně a svižně cválá za vynikající hudby k několika zvratům se kterými si sympatická a krásná herečka Gina Carano, která je navíc bývalou zápasnicí MMA, hravě poradí. Fakt, že Gina byla MMA star je na jejím hereckém výkonu velmi znát a filmu velmi prospívá.

Mnichov

Mnichov (2005)

Muž který chce chránit svojí vlast a svobodu své rodiny je zapleten do nepřehledných politických pletek, kdy lehce ztratí pojem co je ještě stále správné. Silný syrový příběh pohltí diváka svou životností a tempo ho nenechá oddychnout. Film obsahuje vše - akci, romantiku, postoj člověka ke společnosti, nutné životní vyhranění názorů.

Večírek

Večírek (2021)

Herecký koncert v podání vyladěné komedie nekorektního humoru pro jasnou cílovou skupinu, která do kina jisto jistě nechodí. Roden je král.

Ovládací panel
1 bod