Dark (2017) (seriál)

Neskutečné!! Takhle propracovaný scénář se jen tak nevidí. Trochu jsem se bál konce,ale ouha. Všechno docvaklo na své místo,klobouk dolů. Marty Mcfly by se divil jak se dá spirála času roztočit.

Zrádci (2020) (seriál)

Je to jako zjevení. Velké překvapení. Na roztěkanou kameru si musíte zvyknout ale příběhu ubec neubližuje. Spíš naopak. Herci v detailech skvělý. Příběh má všechno,akci(českou),vůbec nenudí a navíc i pointu.

Watchmen (2019) (seriál)

Prostě paráda! Žádné velké vysvětlování, všechno se vysvětluje dějem, což ze začátku trochu vadilo. A i přes všechnu tu tvůrčí invenci potěšilo politicky nekorektní poukázání na rasismus i skutečné ukotvení v čase.

K zemi hleď! (2021)

Satirický armagedon v přímém přenosu. Děsivá kritika dnešního světa vtipně podaná.

Princezna zakletá v čase (2020)

Opsaný princip děje z Hromnic,ale dobře použitý. Pohádka má i morální přesah a samozřejmě feministický nádech.

Duna (2021)

Do maličkostí propracovaný film pro fanoušky scifi  a filozofickým přesahem pro ostatní.

Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Suprově natočené, přesně jak to mám rád. Krůček po krůčku, důkaz za důkazem. Do toho skvěle vložená druhá dějová linka, paráda.

Nevina (2021) (seriál)

Všechno sedí, žádné polovičaté zvraty,pointa skvělá. Těžko něco vytknout.

Alice in Borderland (2020) (seriál)

Paráda,nic tak originálního jsem neviděl. S každou další hrou stoupá adrenalin a divák si nemůže být ničím jíst.

Waco (2018) (seriál)

Až schematicky natočené,a děsivě vyhrocené.Až s podivem,že to při šesti dílech neztratilo dech.Skvělé i hrůzné.