Inferno (2016)

Perfektní napínavé drama se spoustou záhad a hádanek,přesně podle mého gusta.Škoda že se závěr zvrhne v tuctovou záchranu světa,jakých už bylo nepočítaně.

Mike i Dave sháněj holku (2016)

Blbost ,místama vtipná,ale plná zbytečných scén.Trapnost zvítězila nad rozumem a nejvíc se bavili asi herci,jak vidno ze závěrečných titulků.

Jméno růže (1986)

Středověká detektivka bez pointy,zato s tvrdou obžalobou podstaty křesťanství.Nějak to ale postrádalo autenticitu.

Prázdniny v Provence (2016)

Celé to vypadá jako nedopsaný scénář,možná je to schválně.Každopádně na Michálka špatný.Spíš si všichni užili dovolenou a mezitím si sem tam něco natočili.A aby to pojilo,tak se dodaly scény s hulením.

Kosti a skalp (2015)

Nebýt debilního konce mohlo se jednat o slušný western s trochou tajemna.Hororová zápletka ale nakonec vyzní úplně trapně.

Osvícení (1980)

V současnosti už ničím nevyčnívající horor,který zaujme hlavně přílišným natahováním.

Nenasytná Tiffany (2015)

Na naše poměry originální dílo.Horor to snad ani není ikdyž napětí je slušně dávkováno.Ani žádné sáhodlouhé vysvětlování se nekoná,což je ku prospěchu.Konec vše kazí,ale co s tím asi šlo udělat jinýho?

Jersey Boys (2014)

Pro neznalého trochu nuda.Zajímavé bylo poznávat známé melodie,ačkoli styl hudby mi nic neříká.

Pustina (2016) (seriál)

Jediné co se dá vytknout je pomalé tempo.Charaktery i scénář jsou propracovány dokonale.