Terminál (2004)

Tom Hanks a známý film z letiště..

Nejhlubší nádech (2023)

Deepest & breath. Alessia & Stephen. Freediving & Vertical blue. Přesah & smysl života. Dokument & romantika. 2h & Netlfix. Na co & ještě čekáš? 5z5

Okupace (2021)

Divný, satiricky strašidelný, syrový, opravdový ale nikterak zvlášť zábavný.

Trojúhelník smutku (2022)

What the.. :D co jsem to sakra viděl? To bylo boží! Určitě ne pro každýho, ale určitě se to ubírá tím směrem, kama jen divoká lidská mysl může. Spektakulární ve své syrovosti a opravdovosti. Tak jak Svět funguje, tak je to možno vidět i v tomto filmu

Coco (2017)

Mexico, mariachi, přesah jak sviňa a touha přetáhnout zpátky kohokoliv kdo uvízl ve světě mrtvých.. Hudba, animace, děj - tomu říkám spravená chuť po včerejší Barbie.

Barbie (2023)

Oh my Ken.. Čeho jsem to byl zase svědkem? Tak zaprvé nemám rád muzikály nebo si je alespoň neužívám. 2) konverzační 2 hodiny bez strhujícího děje? Check! 3) jak jsem si mohl myslet, že když to má hype, tak to bude mainstreamově ucházející.. Nemohl jsem se víc plést. 4) Margot prsa jsou snad jediné pozitivní věci na tomto Goslingovském patosu 5) sólo kino - ne poprvé a asi ne naposledy. Ale tím že máš celej popcorn pro sebe, máš ve finále moc popcornu. Jo #3rdWorldProblems 6) nejhůře investovaných 250,- za dlouhou dobu dozadu

Tomb Raider (2018)

Dobrý film a zajímavý děj s průměrnými herci. V týdnu večer na cinemě má jistě místo, ale fanoušek žánru nejsem. Čili si ho po chuti ve volném čase nepustím.

Rande na dvě noci (2014)

Romantické průměr. Celá zápletka je řečena v popisu. Ber nebo nech bejt.. Nepřekvapí nenadchne.

Zpráva (2020)

Silné téma, asi jako každé zpoza drátů v Osvětimi. Přesah určitě. Stojí za zhlédnutí. Doporučuji & Netflix (auschwitz report)