Mafiáni (1990)

Scorsese natočil výborný počin o vzestupu obyčejného kluku na jednoho z mafiánských bossů. Film mě bavil od začátku do konce a velmi sem si ho oblíbyl. Robert De Niro, Ray Liotta, Joe Pesci myslím si že nikdo jiný než oni tři nemohly být v hlavních rolích.

Jezero 3 (2010) (TV film)

No efekty krokodýla jsou strašné. Kdyby do nich vložily více peněz dal bych i více hvězdiček, protože příběh neni špatný.

Road Trip: Pivní pong (2009)

doporučuji se podívat na posledních dvacet minut, film je jinak nudný a chybí mu trocha té komedie.

Hole in One (2009) odpad!

Horší už to být ani nemohlo. Kde je ta sranda když to má být komedie? Tyhle prcičky se vůbec nepovedly. No ono už se to začlo podělávat po trilogii a proto se těším na navazující čtyřku, protože na tohle se nedá koukat. Jméno Stifler snad ani jednou neazní ve filmu, 1 x ve filmu je sex. A ještě k tomu má Styfler kozy !

Zpívánky (1984) (pořad) odpad!

Pět minut hrůzy.

Nakonec zemře (2010) (amatérský film)

Málem jsem spadl ze židle : D

Virus (1999)

Neni to nudné ale ani zase tolik zábavné. Virus je film kde cosi z vesmíru ovládne počítače a na lodi staví roboty, a ty se snaží dostat na zem a ovládnout svět. Parta lidí je ale proti tomu a loď se snaží zneškodnit. 50%

Tichá pláž (2003)

Film je celkem zajímavý, ale ne už ak dobře režírovaný a natočený ascénář taky není nic moc. Každopádně dávám 3*. Film si měl vzít na starost někdo lepší a vložit více peněz, protože příběh a děj jsou velice na dobré úrovni.

Chvění (1990)

Pěkná hororová komedie se dvěma skvělímy heri díky nímž je film tak dobrý. Bacon a Ward hrají výborně. Film jsem iděl tolikrát že to ani nespočítám. :)

Sám doma 3 (1997)

všichni tady spekulujou o minulém Kevinovy ale tenhle je nový. Zapoměňte na starého. Mě se film líbil protože je zábavný a nový hrdina Alex má také dobré pasti na zloděje.