Psí láska (2020)

Jedna vztahem zhrzelá, krajně nesympatická sólistka co sprostě řve. Krajinky moc pěkné, závod zajímavý, ale paní to paradoxně celé trochu strhává dolů

Jeho temné esence (2019) (seriál)

Fantasy nemusí být nutně jenom se skřetama, magickyˇma holema a drakama. Velmi zajímavý “divnoseriál”...

Rychle a zběsile 5 (2011)

Klasická popcornovka pro dvanáctileté kluky. O tom co ve filmu dávalo smysl a co ne, nemá cenu debatovat.. :) Syn se bavil

Frčíme (2020)

Velmi originální příběh i situace, zdal se, že tu máme poslední “tříáčkový” 3D film vůbec.. Ne že by 3D dneska někoho zajímalo, ale já jsme naštěstí nikdo :)

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Ten film podle mě ani víc jak 40% “nepožaduje”.. Cílovka jsou puberťáci, nic moc tam nedává smysl. Vše je děláno “na efekt” a ten efekt se navíc úplně nedostavuje. Ale dokoukat to šlo, dvě hoďky zabité, jedním okem tam, druhým ven, za dva dny nevím ... Znáte tyhle filmy

Dámský gambit (2020) (seriál)

První tříáčkový seriál o hraní šachu. A nebo to o šachách vlastně tak nějak úplně není??

Chicagský tribunál (2020)

Brilantní “kecací” drama vypovídající o stavu tehdejší, - a vlastně i dnešní Ameriky. Cohen konečně v ryze vážné roli.

Tatra kolem světa 2 - Epizoda 4 (2020) (epizoda)

Přesto že bych nečekal, že někdy budu hodnotit podobný dokument, tak prostě musím. Karastrofální scénář (nebo prostě obecně verbální projev účastníků), zoufalné hledalní alespoň nějaké náplně jednotlivých dílů. Schválně vyvolané “kritické” situace jako třeba vytahování 17t těžkého auta navijákem z bahna. Třeba většinu čtvrtého dílu obědvali u nějaké rodiny a jeli k jakémusi vodopádu kde zapadli do výše zmíněného bahna. Nevím jak to Přibáň dělá, ale tohle se mu nerovná ani po kotníky. Ba co víc, když vezmu svého kombíka a dva kamarády na cestu do Turecka, skálopevně tvrdím, že s mobilama, dvěma GoPro a Mavicem Mini to celé natočím a okomentuju lépe. :-/

Modelář (2020)

Poměrně nečekaný a velmi zajímavý komediálně-dramatický zážitek kombinují vztahové otázky, sociální témata, domácí i světovou politiku.. Celá ta horní věta zní divně až odpudivě :) Ale poměrně věrohodně popisuje "Modeláře", který jako film není vůbec špatný.

Gentlemani (2019)

Na začátku jsem si říkal něco ve smyslu "II'm old for this shiiit",,,, ale ne, nejsem :)