Okamžik zlomu (2007)

Mozna trosku prekombinovane soudni drama, ktere neurazi nenadchne.. Anthony se u soudnu nechal misty inspirovat "Piškotem" z Allly McBeal.. :-)

300: Bitva u Thermopyl (2006)

Graficke (ano film spise pripominal hru na Playstation3, nez cokoli jineho) orgie k dobremu bijiku nestaci. Prakticky vse mohlo byt toceno v atelierech. Kazda drobnost byla digitalni, od pozadi, presdavove sceny az po krev. Tohle dilko me moc nezaujalo.

Pravidla lži (2006)

Vynikajici komorni dialogove drama s velmi originalnim nametem. Na konci film pekne graduje.

Nezvaný host (1994)

Vyborna cerna komedie o manzelstvi, tchynich zlodejich v dome a vanocich. Po "Bad Santa" moje nejoblibenejsi "Vanocni" komedie.. Kevin Spacey opet vyborny.

Probuzení v Renu (2002)

Dej se toci okolo jedne spolecne dovolene dvou manzelskych paru, kde se prihodi zcela typicky zvrat ktery opravdu nikoho neprekvapi. Velmi nenarocna oddychovka ve ktere se blejskne i karierove "mrtvy" Patrick Swayze.

Rambo: První krev (1982)

Jelikoz jsem jsem tento film nikdy v minulosti nevidel, tak ho shrnu ocima prvodivaka, nikoli ocima klasickeho nostalgika. Namet i zapletka je podle me vynikajici, akorat mozna tvurci nemeli natocit serii o akcnim hradinovi, nybrz trochu vice prokreslit psychlogii postavy Ramba ktery se nedokaze vratit do spolecnosti, a zije porad ve "sve" valce. Filmu o Vietnamu bylo natoceno tuny, a treba Apokalypsa nam rika, ze jde natocit vynikajici psychlogicke valecne drama. Rambo ma naznaky (zaverecna hystericka scena), ale dej se daleko vice soustredi na demolici mesta, a celkove dost nerealny souboj policistu s jedincem.

Chci to! (2007)

Vcelku prumerna teenagerovska komedie o studentech kteri touzi tocit filmy, ale jak uz to tak chodi, zacatky jsou vzdy krusne.. Nakonec jejich debut dopadne trochu jinak nez zamysleli. Myslim ze svoje publikum si tahle oddychovka najde.

Pravdivé lži (1994)

Svizna, zabavna akcni komedie na kterou se da divat donekonecna. Striptyzova scena a vubec cela promena Jamie Lee Curtis z usedle maminy v sexbombu je snad dnes uz kultovni.

Láska a jiné průšvihy (2005)

Vcelku slusnou zapletku na tema manzelske nevery kazi krome vylozene prumernych hereckych vykonu katastrofalni konec. Klasicke "nahaneni" milovane osoby po celem meste, letisti, nadrazi atd. tomuhle filmu vubec nesluselo. Jennifer Love Hewitt znama coby sexbomba ze serie "Tajemstvi lonskeho leta" zde byla daleko prirozenejsi, a neztratila nic ze sveho kouzla i kdyz hrala pouze poslusnou manzelku v domacnosti.

Zpívající detektiv (2003)

Podivne, ale urcite ne nezajimave. Downey Jr. byl perfektne sarkasticky.

Časové pásmo bylo změněno